הי לכם,
במקור קראו לי אלין, אבל עם הזמן החלפתי את השם שלי לאלינה. אני מומחה לתמיכה ב- IT, באחת החברות הכי גדולות ונחשבות בתל אביב, בעוד אני משקיעה במקום את כל מרצי וזמני כמעט שבע שנים. לרוב יום העבודה שלי עובר ממש מהר, מגיעות אליי תלונות ומאנות מגולשים ממש אווילים, שעשו משהו טיפשי, אשר תקע את המחשב שלהם, ואני פותר להם צ'יק צ'ק את הבעיות. היה זה עוד יום עבודה שגרתי. ישבתי בסמוך לעמדה שלי, ובהיתי במחשב הנייד שלי. היה רק שלוש בצהריים, והסתכלתי כל חמש דקות לכיוון שעון היד שלי.
דווקא היום לא התקשרו אליי המתקשים בניהול המחשב שלהם. דווקא היום שכל כך משעמם במשרד. ואז עלה במוחי רעיון מבריק. נכנסתי למחשב, ואז הוצאתי את הטלפון הנייד שלי, ופתחתי את ההיתכנות של נקודת הווי פיי. עם ההתחברות ביניהם, נכנסנו לאתר הפורנו של קוקסינליות בתל אביב. אה, אולי שכחתי להגיד, אני חלק אינטגרלי, חי ובועט מתוך הקהילה הגאה של קוקסינליות בתל אביב. זה היה הקינקי הסודי שלי. לא יכולתי לעשות את זה מהמחשב הראשי של המשרד, מן הסתם, ולכן הפעלתי את המחשב הנייד הפרטי שלי, בעוד שלמקום העבודה שלי הייתה תוכנה של סינון שהופעלה ברשת, אשר חסמה בעד כל כניסה לאתרי פורנו. למזלי הטוב, העמדה שלי הייתה ממש בפינה של מקום העבודה, מה שאפשר לי ליהנות מהרבה פרטיות, ואם מישהו יתקרב אליי במקרה, אסגור מיד את המסך של המחשב.
אהבתי לצפות בסרטים פורנוגרפיים של קהילת קוקסינליות בתל אביב. היו להן חזה גדול, והן הזדיינו עם גברים אחרים, או עם בני מינם. אני נפגשתי בעיקר עם נערי ליווי, כי מתוקף המשרה שלי, הייתי חייב לנהל את חיי במשנה דיסקרטיות, פן חיי האישיים ייחשפו לעיני כל.
בעודי בודק שאין אף אחד בסביבה הקרובה אליי, הפעלתי את הרצת הסרטון הפורנוגרפי, החלשתי עד הסוף את הווליום, שלא ישמעו כלום, והתחלתי את הצפייה שלי. בסרטון הפורנו הופיע גבר כמוני, שנראה ממש כמו אישה, והוא נצפה יורד לאישה טרנסקסואלית עם שדיים ממש גדולים. חיש מהר הרגשתי איך האיבר מין שלי מתקשה. הצטערתי לראות כי הגבר שמוצץ את הזין הטרנס סקסואלי הבלונדיני והיפה לא הצליח לגמור. התחלתי לשפשף את הזין שלי מתחת לג'ינס שלי לאט לאט. אחרי זה, ראיתי שבסרטון הפורנו האישה הקוקסינלית התחילה לזיין את הגבר בכל מיני עמדות. כל מה שעבר לי בראש, מרגע לרגע, שהייתי מת להיות בקצה של הזין הקוקסינלי הזה…