שבוע טוב,

קוראים לי אלכס, ורציתי לספר לכם על הפעם הראשונה שקיבלתי עיסוי אירוטי.

"פעם ראשונה שלך כאן?" אני שומעת אותה שואלת אותי. הקול שלה נשמע בהחלט נשי. "כן," אני משיבה לה. "מה שמך?" "צילי".  "אני אלכס, נעים מאוד" אמרתי. "אהה, אלכס" היא חוזרת על דבריי. ואז אחרי כמה שניות, אני מוסיפה – "הבוס שלי, עינן בא לכאן כל הזמן." "אה עינן, את מכירה את עינן?" "כן. אני, אממ, אני עובדת אצל עינן".  "אהה." היא שוב מפתלת את ידיה מתחת לעצמות הירכיים שלי ובדיוק כשהיא נוגעת באזור הערווה השעיר שלי, היא נעצרת. היא עושה את זה שוב ושוב ושוב, גורמת לי להתפתל. האצבעות שלה כל כך קרובות לכוס הרטוב שלי שאני כמעט יכולתי לצרוח.

"סיימתי עם החלק הזה", היא אמרה, היא טפחה על הרגליים שלי ועודדה אותי לפרוש אותן יותר על השולחן. אחר כך היא טפחה על ישבני ועזרה לי להרים את התחת שלי באוויר. אני מוציאה את פני מהעריסה ומרימה את עצמי עד למרפקים. השחלות שלי משתלשלות בחופשיות אבל לא אכפת לה. אני יכולה להרגיש את האצבעות שלה בודקות את הירכיים הפנימיות שלי. היא לוחצת במומחיות על שתי נקודות לחץ ליד המנוש שלי ומחזיקה את המתח במשך כמה רגעים טובים לפני שהיא סוף סוף משתחררת. אני מסמיקה כשקימונו המשי שלה מצחצח בטעות את הכוס שלי. הקימונו החלק והמשי מרגיש כמו גן עדן. היא טופחת על ישבני, מסמנת לי להוריד את התחת.

אני מצייתת לפקודה שלה ומחזיר את פניי בחזרה לתוך עריסת הפנים. צליל נדנדה רך כשהיא נעה לעבר ראשי. אני שומעת בקבוק מגרגר ומרגישה את ידיה השמנוניות החמות על צווארי. היא מעסה את צווארי בעדינות, שוב ושוב בשתי ידיה ואז היא רוכנת קדימה. הפה שלה קרוב לאוזן השמאלית שלי. "האם את רטובה?" היא לוחשת. העיניים שלי בולטות. בהתחלה אני לא מסוגלת להוציא מילה. אני רטובה? כן, אני רטובה. אבל האם באמת לזה היא התכוונה? "כן," אני מודה כשהלב שלי ממשיך לפעום מאה קילומטרים בשנייה.

היא מתרחקת מהשולחן ואני מרימה את פני הצידה כדי להסתכל. האם היא מתכוונת להתפשט? במקום זאת אני רואה צעירה אסייתית לובשת קימונו צועדת אל הקיר ומדליקה מתג אור. צליל מאוורר תקרה מעלי מתחיל לזמזם ואני מרגיש כמו טיפשה. אני מחזיר את פני לעריסה. אלוהים אדירים. איזה אידיוטית אני, אני מחליטה. אני מסמיקה בבושת פנים. היא רצתה לדעת אם חם לי – לא אם אני רטובה. כמה מביך.

ובכל זאת, הצלחתי להסתכל טוב על פניה היפות כשהיא הסתכלה עלי בחזרה. היא שמנמנה בצורה נעימה, עם שיער ארוך וכהה וחיוך נעים. מעניין איך היא נראית מתחת לקימונו הזה? היא באמת עירומה? היא מעסה לי את הצוואר והכתפיים במקצועיות רבה, שוב ושוב.

היא מתרחקת שוב ואני שומע כשהיא נעה לכיוון ליד הרגליים שלי. אני שומעת אותה מנערת את בקבוק שמן העיסוי שלה ואז אני שומעת צליל נוסף. האם החומר הזה נופל ברכות? העיניים שלי מתרחבות. זה היה הקימונו שלה? היא הורידה את זה? לא, זה לא יכול להיות. היא הייתה ליד הרגליים שלי במקום שבו נמצא המדף עם המגבות. היא כנראה הפילה מגבת. זהו זה. אני מרגישה תחושה של בד מגבת מונח על ישבני כדי לכסות אותו. כן, זה בדיוק מה שאני מחליטה….