שלום לכל הגברברים מבניכם,

קוראים לי טובי. אני לא בטוח שזאת היא הפלטפורמה שמתאימה לאנשים כמוני, ככלות הכול היא פונה למי שמספק שירותי ליווי, מקסימום יצנזרו אותי בעריכה. אני גבר בן חמישים ושש, והמחשבה על שכירת שירותי ליווי חלפה בראשי במשך זמן מה. מצאתי אתר מקוון שבו מתפרסמים כל מיני שירותי ליווי. בו היו נערות הליווי מקובצות יחדיו לפי מרחק ואף לפי מיקום, אז איתרתי את אלו שלי, והוצגו לפניי תמונות של כשלושים וחמש נערות ליווי, בנות שמונה עשרה עד ארבעים וחמש. קראתי את כל מה שכתוב עליהן, עד שמישהי לכדה את תשומת לבי.

קראו לה עופרי, והיא הייתה בת עשרים ושלוש, וגרה לא רחוק ממני. בתמונה עופרי נראתה שוכבת על גבי הרגליים האחוריות שלה, שהיו כפופות. היה עליה חוטיני, חזה זקור, שיער בלונדיני, ועופרי הייתה מאוד חטובה. אי אפשר היה לראות את הפנים שלה, מן הסתם. על מנת ליצור קשר עם עופרי, נדרשתי להצטרף לרישום של אתר האינטרנט הזה, ובתום הרשמתי, גיליתי שזה היה ממש שווה את ההשקעה הכספית שלי.

עופרי שלחה לי הודעה בוואצאפ, דרך שירותי ליווי שלה. לא היה גבול לשמחתי, והרגשתי שאני לגמרי נדלק מזה. באותו ערב הייתי צריך לדאוג לדוד המזדקן שלי בעבודות הבית. כשסיימתי הכול, חזרתי לעופרי, וקבענו להיפגש למחרת אחרי הצהריים, בארבע בדיוק.

הגעתי אליה. היא הייתה יפהפייה אמתית, אקזוטית, וקרנה המון ביטחון עצמי. וכמובן שעופרי ישר ניגשה לעניינים, בעוד שהיא התחככה בי בכוונה כמה פעמים. היא כמובן הייתה בלי חזייה, ויכולתי להבחין בפטמות הקטנות שכבר היו זקופות, מתאמצות לפרוץ את גבולות הטי שירט הצמודה שהייתה לגופה. גם אני טרחתי והשקעתי, ולבשתי מכנסיים קצרים צמודים, על מנת שעופרי תראה את השוקיים ואת הירכיים המעוצבים שלי בצורה יפה ומגוונת. עופרי פשוט נעמדה מולי כמה שניות בעיני חתולה פעורות, והתבוננה הישר לתוך עיניי, במבט סקסי ומפתה. ניסיתי לשחק אותה כמה שיותר קול ואדיש, מה שגרם לה קצת להיות חסרת אונים, מעבר לנקודת האל חזור. ידעתי בדיוק מה אני רוצה באותו הרגע, והתכוונתי בהחלט להשיג אותו.

עופרי לקחה נשימה עמוקה והושיטה את ידה לעברי, היא משכה אותי לכיוונה והצמידה את הגוף שלי לגופה, תוך כדי שהיא העבירה את אצבעותיה על הישבן שלי. העיניים שלי התרחבו כשהרגשתי עד כמה שהיא נהייתה רטובה, עניין של שניות. גנחתי, לחצתי את גופי חזק לגופה, השפתיים שלנו נפגשו האחת בשניה, הלשון שלי הייתה שזורה בלשון של עופרי, והתנשקנו כאילו אין מחר. ובקצרה, היה זה אדיר, אין כמו להגשים את הפנטזיות שלי, הדבר היחיד שהצטערתי עליו היה שחיכיתי כה הרבה זמן עד שעשיתי את הצעד הנועז הזה…