GOOS MORNING

קוראים לי דינה, ורציתי לשתף אתכם באותו עיסוי אירוטי שעברתי. פעם התנגדתי לסוג של עיסוי אירוטי, אבל היום אני מעריצה מספר אחת של עיסוי אירוטי

בשבת אחר הצהריים הייתי לגמרי מוכנה להרגיש את הידיים החזקות של המעסה עובדות על כל המתח מהצוואר והכתפיים שלי הסטודיו שלו היה ממוקם בחלק האחורי של מרכז רצועה קטנה, רק דלת עם המילה "סטודיו" עליה. הקדמתי בערך עשר דקות ונכנסתי בדלת לאזור הקבלה, למעשה חדר אנטי-חדר קטן מאוד עם כמה כיסאות ושולחן קטן עם כמה מגזיני בריאות וכושר עליו. לא היה פקיד קבלה, רק פעמון דלת על הקיר ליד הדלת הפנימית. לא ידעתי מה לעשות הלאה, פשוט לחצתי על הכפתור ושמעתי צלצול עדין אי שם מאחורי הקיר. תוך כמה שניות, הדלת נפתחה והמעסה ואני עמדנו פנים אל פנים. התמונות שלו לא עשו עמו צדק. הוא היה גבוה ממני בסנטימטר בערך ומילא את הטי הלבן שלו עם כתפיים רחבות וחזה שנראה כאילו זה עתה התאמן.

"את בטח דינה" הדהד קולו בפריים הגדול שלו. "אני חייבת" אמרתי בצחקוק. "את בדיוק בזמן." הוא הוביל אותי דרך הדלת וסימן לחדר מחוץ למסדרון הקטן. "אם תיכנסי לכאן, תתפשטי לרמת הנוחות שלך, אני אהיה אתך עוד רגע. יש קולבים על הדלת לבגדים שלך. פשוט תשכבי עם הפנים כלפי מטה על השולחן. את יכולה להתכסות במגבת אם את רוצה, אבל אני חושב שדברים ילכו הרבה יותר חלקים בלעדיו." כשנכנסתי לחדר הוא הסתובב לתת לי פרטיות כשהתפשטתי. כשהוא עזב לא יכולתי שלא להסתכל על כתפיו הרחבות ורגליו בפרופורציות טובות, הנראות בבירור מתחת למכנסי ההתעמלות המקוצרים שלבש. מצאתי את עצמי עדיין בוהה במקום בו היה ישבנו לולא סגר את הדלת. תוך כמה שניות הורדתי את כל הבגדים שלי, תליתי אותם, קיפלתי את הגרביים והתחתונים והנחתי אותם על גבי המגפיים שלי בפינה. אחר כך טיפסתי על השולחן וכיסיתי את פני בכרית העגולה המורחבת מעבר לקצה השולחן המרופד. כשהוצאתי נשימה ארוכה ועמוקה שמעתי נקישה קלה בדלת.

"את מוכנה?" "מאוד", חתמתי, וכבר נתתי למתח לזרום מתוכי.

שמעתי אותו נכנס וסוגר את הדלת. הוא היה עסוק בהכנות בזמן ששאל אותי כמה שאלות. "אז האם יש בעיות פיזיות שאני צריך לדעת עליהן, בעיות בריאותיות, נקודות כאב?" דיברתי דרך החור בפנקס כמו עמדתי מול הרצפה, "לא בעיות בריאותיות, רק קצת עודף משקל וכל כך מתוחה שאני מרגישה שיש לי אבנים בכתפיים". "טוב, אני לא יכול לעשות שום דבר בקשר למשקל, אבל אני יכול להסיר את המשקל שאת נושאת באלה." כפות ידיו לחצו בעדינות על כתפי. הרגשתי את החום והחוזק של ידיו הגדולות כשהוא חש סביבו בעדינות את הקשרים שהטרידו אותי. תוך כדי שמתי לב שהוא הסיר את נעליו. יכולתי לראות את רגליו דרך החור במשענת הראש. ורגליו השעירות השריריות היו מראה נעים.

"טוב, את פשוט תירגעי ותני לי לטפל בהכל. אני חושב שאני יכול למצוא את כל האזורים הבעייתיים."

שמעתי אותו שואב שמן עיסוי לתוך כפות ידיו ואת הצליל שלו משפשף אותן זו לזו כדי לחמם את השמן לפני שהניח בעדינות את ידיו בחזרה על הכתפיים שלי. הוא התחיל לנוע באיטיות ואז במעגלים תואמים נעים החוצה עד שהוא התחכך על שתי השכמות והזרועות העליונות שלי.

שוב פלטתי אנחה. "זה טוב, נשפי ותני לכל המתח הזה לזרום החוצה", אמר. קולו העמוק כמעט מהפנט כשהוא עבד על הכתפיים שלי בהדרגה והגדיל את הלחץ והתמקד בקשרים שמצא. הידיים שלו היו מדהימות, והאינטואיציה שלו הייתה מושלמת בגילוי הנקודות המדויקות שבהן המתח התגבר בשרירי. הוא עבר למרכז הגב שלי וצעד לצד אחד של השולחן. בזמן שהוא עשה את דרכו במורד עמוד השדרה שלי הוא היה עוצר ולוחץ בחוזקה על הקשרים שמצא, מעודד אותי לנשוף כפי שהוא עשה. למעשה הרגשתי שחלק מהקשרים פשוט קורסים תחת הלחץ שלו. זה היה אינטנסיבי אבל כל כך נחמד שהידיים החזקות שלו שחררו את המתח…