דירות דיסקרטיות – איפה אפשר כאן להנות באמת?

הייתה לי לא פעם ולא פעמיים שאלה, איפה אפשר ליהנות באמת? חבר טוב אמר לי שכדאי ללכת אל דירות דיסקרטיות, שם יש תמיד הפתעות. לא הבנתי מזה דירה? יש בה הכול, יש בה ג'קוזי מרווח, שמפניה, חדר מושלם ומאובזר בכל טוב אבל אישה אין?

במקרה הזה, נכנסתי לחברים ולא ידעתי שהם עושים לי סוג של מלכודת, הם עשו לי סוג של חגיגת יום הולדת.

הם חגגו לי יום הולדת בהפתעה, משהו שלא חשבתי שיקרה, פתאום אני נכנס לתוך דירה דיסקרטית ומגלה שם נערה מדהימה, זה כל מה שהיה חסר לי כדי להשלים את החגיגה, המאורה, מסיבה לכל דבר.

דירות דיסקרטיות, הדבר המושלם ביותר שהפך את זה לסופר ייחודי, היא חיכתה לי עם בגד לילה מושלם, כולה זוהרת, מחויכת, אי אפשר היה לתאר את זה אחרת.

התרגשתי מאוד מהמעמד, היא לקחה לי את היד, ישבנו יחד על המיטה, היא נישקה אותי, אני התיישבתי על המיטה, היא התיישבה על הברכיים , פתחה את הרוכסן שלי, הוציאה את האיבר והחלה למצוץ לי בהנאה גלויה.

היא אוהבת את זה וזה כל מה שהייתי צריך לאחר כמה שנות בצורת, אישה משעממת ולא מעניינת בעליל.

אני עומד להתפוצץ, מימי לא הרגשתי כזו הנאה ,אושר שאין לתאר, הגוף שלי רעד, לא יכולתי להפסיק את זה.

כולי התרגשות, אני בשיא שלי, מרגיש שאני עוד רגע נכנס אל פרץ של אורגזמה, אבל אז, מרים אותה, מדביק אותה אל הקיר, מזיין אותה בעמידה כמו שאני אוהב וכמו שהיא אוהבת.

וואו, זה היה בלתי נמנע, תחושה עילאית של סקס מטורף, היא נהנתה באותה מידה ולמרות שזו הייתה אצלה עבודה בשגרה, היא לא פספסה שום רגע.

עולים ויורדים ושוב עולים ויורדים, אני מרגיש את הבטן שלי מתהפכת, עוד שנייה ושנינו גומרים, אני מרגיש שעוד רגע זה קורה לי.

אני מנסה להחזיק אותה אבל לא מצליח וגומר לתוכה בפרץ מטורף, היא גומרת יחד איתי, כל הגוף שלנו רועד, אנחנו נשכבים על הרצפה, זה בזרועות של זו.

תפריט נגישות