בונז'ור,

קוראים לי ז'נט, ואני נערת ליווי ביבוא מצרפת, גאה להיות ישראלית. אני מארחת את הלקוחות שלי רק בתוך דירות דיסקרטיות שאני שוכרת, כאשר אותן דירות דיסקרטיות מאובזרות היטב. יש בדירות הדיסקרטיות שאני שוכרת מיטה גדולה ומפנקת, והמצעים כמובן רכים ונקיים. בתוך דירות דיסקרטיות קיימת מקלחת נוחה, חדר נוחיות עם ג'קוזי מדהים להנאה זוגית אידיאלית. באותן דירות דיסקרטיות קיים גם מטבחון שבו אפשר להכין אוכל ומקרר קומפקטי שיש בו כמובן שתייה חריפה לחמם את האווירה. שניגש לעניינים? בן הזוג שלי נקרא לעבוד לאיזה חירום משעמם, אז נאלצתי לבלות את שארית החופשה המופלאה שלנו לבד. השתעממתי והחלטתי ללכת הביתה מוקדם יותר ולהכין לו הפתעה. ברגע שנסעתי לבית, ראיתי את המכונית שלו בדלת. הספקות התגנבו לראשי. אני עולה לדירה, פותחת בעדינות את דלת הכניסה… כן, צדקתי – הוא לא היה לבד. במסדרון היו סנדלי נשים. על השולחן היה תיק יד. ומהחדר נשמעה מוזיקת טרקלין רכה כמו גם צלילים מאוד חד משמעיים. בהתחלה כעסתי מאוד. ואז, התחתונים שלי נרטבו. לעזאזל! רציתי לראות את זה! במסדרון הייתה מראה שבה נראה חלק מהחדר. עדיף היה לראות הכול בעצמי. מיד חשבתי שזו בחורה מהליווי. אחת הקולגות שלי.

בן זוגי עדיין היה בתחתונים, והיא כבר הייתה עירומה לגמרי. אז הגעתי להתחלה! לבחורה מהליווי יש תחת אלסטי מסודר, מותניים דקים וחזה קטן. היא עמדה, פורשת את רגליה לרווחה, והוא כרע ברך מולה וליקק את דגדגן. ידעתי שהוא יודע איך לעשות את זה! את היד רוצה להכניס לתחתונים עצמם… בן זוגי קם, היא הורידה את בגדיו. הוא הטה את ראשה בנחישות לעבר הזין שלו. כל זה גרם לי להתרגש מאוד. בלי לחשוב הרבה, הורדתי את התחתונים שלי למטה, פתחתי את כפתור חלוק החוף והתחלתי ללטף את עצמי, לא שוכחת להסתכל על "השכנים". הוא הטה אותה כך שעמדה על רגליה הישרות, וראשה היה למטה. ישבנה הזדקף, אותת בהזמנת להיכנס אליה. טוב שהוא עמד עם הגב אליי, ולא יכולתי לפחד שהוא יראה אותי במראה. שפתיה היו רטובות ולא מכוסות. היא החלה להזמינן לכשכש במגפיים. הוא לא היה צריך להשתכנע לאורך זמן. בהנאה, הוא דחף את הזין שלו לתוך הכוס שלה. אוננתי תחת הקצב המטורף שלו והסתכלתי איך הוא מזיין בחורה לא מוכרת עם דמות מהממת. המאהבת של בן זוגי גנחה וצווחה. נאלצתי לרסן את הגניחות שלי כדי למנוע את גילוים.

כמה דקות לאחר מכן, הוא התיישב על הספה, והיא התיישבה עליו מלמעלה, עם הגב אליו. יכולתי לראות בבירור את החזה המתנודד שלה ואת הדרך שבה היא דחפה אותו עד הסוף. עיניה היו עצומות בהנאה, ופיה היה פתוח. פתאום רציתי להתמזג אתה בנשיקה, לגעת בשדיה ולהרגיש את ריח הסקס שמגיע מהם. הבגדים שלי היו מונחים על הרצפה ליד הפשתן. ההתרגשות ירדה מהסקאלה, כך שכבר לא יכולתי לחשוב כמו שצריך. נכנסתי לחדר והוא ראה אותי.

עשיתי לו סימן להמשיך והתחלתי ללטף ולנשק את המאהבת שלו. הבחורה נבהלה לרגע אבל אז המשיכה במשחק הסקסי שלה. סוף סוף שחררתי את הדמיון שלי! הורגש שלנערת הליווי הזאת יש ניסיון ביחסים כאלה, והחל להוביל את התהליך מאחורי הקלעים. זה היה סקס ללא הפרעה. שכבתי עליה, נוגע בחזה שלה, והוא הכניס את הזין שלו לתוכנו בתורו. הקצב הועבר לכולם. ואז בעלי הרים אותי על הברכיים והתחיל להכניס את הזין שלו לתחת שלי. גנחתי והתפתלתי, יושבת יותר ויותר רחוק על זה. הבחורה לא עמדה בזה וצללה מתחתי, מלקקת את הדגדגן שלי. סיימתי לכמה דקות, לא מהססת לגנוח בכל כוחי.

הלילה הזה לא ידענו שובע. בזמן שהיא משחה את כף ידה, הוא ליטף אותי בלשונו. הרגשתי כמו מלכה מוקפת בעבדים. ואז היא התחילה… התפתלתי וגנחתי, חוויתי הנאה. בעלי החליט לא לבזבז זמן והכניס לתוכה את הזין הקשה שלו. מכאן היא התחילה לדחוף את כף ידה ביתר פעיל לתוך הכוס שלי. הרגשתי את היד שלה צונחת לגמרי לתוכי. האצבעות השובבות שלה החלו לבחון אותי מבפנים. עיניי חשכו מההנאה שקיבלתי. הגל של אורגזמה מסתחררת המתקרבת כבר נולד על קצה הדגדגן. היא האיצה את הקצב והאורגזמה כיסתה אותי בגל. היא גמרה איתי…