הייתי מסתכל עליה מבלי שהיא תדע, מציץ מהחלון הסמוך, היא הייתה יפה מאוד, בכל פעם שהייתה מתלבשת הייתי רואה איך היא מתיישבת על קצה המיטה, גורבת את הגרביים הסקסיות שלה, שמה את הביריות.

היא הייתה מושלמת, חצאית, עקבים, חזייה על השדיים המושלמים שלא היו צריכים שום חזייה, איפור, אודם אדום מושלם ויציאה לרכב מפואר שהיה אוסף אותה בכל פעם מחדש.

היא הייתה אשת חלומותיי, תמיד חשבתי לעצמי מעניין איך זה היה אם היא הייתה מגיעה אליי. מה היא עושה בחיים?

באותו יום הרגשתי בדידות מעיקה, החלטתי להזמין נערת ליווי. נערות ליווי מדהימות יש רק במקום אחד אמר לי חבר והזמין לי מישהי הביתה.

היה לי רק שלושים דקות להתארגן, פתאום דפיקה בדלת והופס, אני פותח אותה ואת מי אני רואה? את השכנה המהממת, הכוכבת שלי פותחת את הדלת. מחייכת אליי ונכנסת. השכנה שלי היא בעצם אחת מיני כמה נערות ליווי הכי שוות בעיר.

אנחנו מתיישבים על הספה בסלון, אני שואל אם תרצה לשתות משהו, אבל היא לא מדברת ורק מלטפת לי את הלחי. היא מחייכת אליי שוב, מנשקת אותי, מלקקת לי את תנוך האוזן וכל התמונות שהיא מתלבשת ערומה בחדר הסמוך רצות לי בראש.

פתאום אני כבר לא שולט בעצמי, אני משיל ממנה את הבגדים והיא לא מתנגדת, אני מוביל אותה לג'קוזי בחדר הרחצה.

היין מחכה לנו שם, אני מוזג אותו ואנחנו מתיישבים בתוכו ערומים, היא מנשקת אותי ואז מבלי לשאול אותי מה יהיה הצעד הבא פשוט מתיישבת עליי.

היא מחדירה את האיבר שלי עמוק לתוך הגוף הזה שלה ואני מרגיש שעוד שנייה העולם מתפוצץ. כלום לא נמצא או קיים סביבי.

אני מרגיש איך היא עולה ויורדת, נכנסת ויוצאת, האיבר שלי נכנס לתוך הנרתיק הצר שלה ואני מת לגמור, אבל משהה את הגמירה.

"חכה יש עוד כמה הפתעות עבורך" היא רומזת לי וממשיכה לעלות ולרדת. אני מרים אותה למעלה, היא נשענת על קורות הקיר בזמן שאני מפסק את רגליה ויונק את הטעמים המדהימים שלה, מלקק לה את פנים הכוס הרטוב הזה שלה, הטעם שלה היה בדיוק כמו המראה, מדהים ביותר.

היא גונחת קלות וזה מגניב אותי עוד יותר, אני זורק אותה אל רצפת האמבטיה ובזמן ששנינו רטובים חודר אליה כמה חדירות ומגיע לאורגזמה מושלמת, אורגזמה של פעם בחיים.

תפריט נגישות