הגשמת חלום – מפגש עם נערה משירותי ליווי במרכז

היה לי חלום, רציתי תמיד להיות עם מישהי מדהימה שלא תשאל אותי מתי אני הולך ומתי אני חוזר. אהבתי את החופש הזה. נשים בדרך כלל רוצות הרבה מעבר ולא הייתה לי את התקופה והרצון לעשות את זה.

לא חיפשתי קשר רציני אבל מהצד השני של המפה, לא רציתי להיות לבד. הגשמת חלום, מפגש עם מישהי מושלמת שתבוא לי בצורה טבעית, מישהי שאני אחבב והיא תחבב אותי.

איך קוראים לזה? גוד טיים, זמן איכות עם מישהי מדהימה שמגיעה עם חבילה יפה ובלי יותר מדי דרישות או בקשות.

נורית עבדה במכון שירותי ליווי, אשר היה מאובזר במיטב רהיטים מדהימים,  מסתבר כי שירותי ליווי זה הדבר הטוב ביותר, כיום המון נשים מתפרנסות מזה.

היא הגיע אליי במלוא הדרה, שמלה מושלמת, היא לא לבשה שום דבר מתחתיה, אפשר היה לראות איך הפטמות המושלמות שלה הזדקרו מבעד לבגד. מראה כזה אי אפשר לפספס. החיוך שלה, הוא זה שקנה אותי.

נכנסו למיטה, זה היה מרגש במיוחד, אי אפשר היה לפספס את זה, זה חרמן אותי רצח. היא הייתה בי ואני בתוכה וכל מה שרציתי זה לראות את החיוך המושלם הזה שלה.

כל פעם שהיא ישבה עליי, דהרה עליי כמו משוגעת, כל מה שרציתי זה שהיא תראה לי את החיוך המקסים הזה שלה.

מראה מושלם, אי אפשר לאבד את זה, תחושה של פעם אחת בחיים. אני מרגיש, אני בתוכה, היא גונחת כמו מטורפת, פתאום היא פורצת בצחוק וזה מגרה אותי אפילו יותר.

אני רוצה לזיין אותה בדוגי מטורף, אני מסובב אותה אל הקיר, היא נשענת עם הידיים על הדש של המיטה, אני בודק אם היא רטובה, זה מדליק אותי אפילו עוד יותר, היא רטובה, אין ספק, אי אפשר לתאר את זה יותר טוב.

אני מכין אותה לזה, חודר אליה, הפעם בחוזקה, היא רוצה שאני אדפוק אותה חזק, היא מבקשת את זה ואני זורם עם זה.

אני חודר אליה עוד כמה פעמים ומגיע לאורגזמה של החיים, היא גומרת יחד איתי. אנחנו מתנשפים בכבדות, מעשנים את הסיגריה, מעבירים אותה מיד ליד, שקט בחדר, שקט בחוץ, אין אף אחד ששואל אותי מתי אני חוזר הביתה וכאן למעשה מסתכמת לי החוויה עם נערת ליווי, שירותי ליווי שמציעים לי את הטוב ביותר, הפעם אישה מושלמת שרק רוצה לעשות לי טוב על הנשמה.

תפריט נגישות