הגשמת כל המשאלות באמצעות דירות דיסקרטיות

תמיד היה לי חלום, רציתי להגשים סקס מושלם עם אישה שאני אוהב או רוצה, תקופה שלא הייתה לי זוגיות, הרגשתי בדידות, מצד אחד מאוד רציתי להרגיש נאהב ואוהב, אבל חיפשתי מצד השני של המפה, משהו אחר, לא רציתי קשר מחייב.

מה עושים? איך יוצאים מהפלונטר אליו נקלעתי? הגשמת כל המשאלות, דירות דיסקרטיות אמר לי חבר אז אמרתי בוא נזרום. מה יכול להיות? אני פשוט אצא ואחפש לי מישהי מדהימה, אולי נערת ליווי? למה לא בעצם?

כשהגעתי אל דירות דיסקרטיות בתל אביב, היא כבר הייתה שם, מישהי מדהימה, נראית מושלם, חזה זקור, גוף פצצה, העיניים שלי התגלגלו קדימה ואחורה, התרגשות בשיאה, כבר דמיינתי מה אני הולך לעשות לה.

מזגתי לנו יין, הדירה הייתה בדיוק מה שרציתי, נראית מדהים ומושלם, התחלנו לרקוד בחדר, זה היה מושלם.

לאט ובזהירות, כל הבגדים נשמטו מעלינו, אי אפשר לתאר את התחושה, זה היה מושלם, בגד אחר בגד, נותרנו ערומים, רקדנו כאילו זה רק שנינו בעולם.

התנשקנו בלהט, עברנו משם למיטה, פיסקתי את רגליה, מלקק את הכוס הרטוב שלה, אני מרגיש איך היא רוצה ללקק אותי בחזרה אבל אני לא מאפשר לה, אני מלקק אותה, חודר אליה ומזיין אותה בצורה המושלמת.

מזיין אותה חזק, היא מבקשת עוד, צוחקת, בוכה, היא נרגשת ואני נרגש אף יותר, הנה סקס נקי, ללא מחויבות באותן דירות דיסקרטיות שחצי עולם מדבר עליהן.

אני מסובב אותה על הבטן, מפסק שוב את רגליה, היא מתיישרת לסוג של דוגי, אני מזיין אותה מאחורה, אוחז את השדיים שלה בחוזקה, היא לא מחפשת עדינות וזה כבר ברור לי, אני חודר אליה בחוזקה.

מזיין אותה חזק, היא גורמת לי לגמור, אני מרגיש וואו, גם אני רוצה לגמור, אבל לא עכשיו ,עוד רגע, אני רוצה לזיין אותה חזק, לשחק לה בכל חלק וחלק בגוף, להרגיש איך היא משתוקקת אליי שוב בכל פעם מחדש.

אני חודר עוד כמה פעמים ואנחנו גומרים יחד, משתרעים זה על זו, נרגעים ממה שהיה כאן שנייה לפני כן.

וואו, את התחושה הזאת אי אפשר לתאר, סקס אקראי, עם מישהי שאני לא מכיר, מישהי שגרמה לי להגיע לאורגזמה מושלמת.

זה רק אני והיא, מתרפקים זה על זו, נרגעים מהאקט המטורף שהיה כאן.

תפריט נגישות