הגשמת פנטזיות עם נערת ליווי שירותי ליווי בצפון הרחוק

נסעתי לפגישה, נשארתי לישון בצפון, אמרתי מה כבר יכול להיות, אני בורח קצת מהרעש במרכז, בורח מהכול. הציעו לי לישון באיזו וילה מדהימה, אבל אמרו שיש שם כמה בנות ששכרו חדר. זה לא היה לי איכפת, שילמתי פחות וזה ממילא היה לילה אחד.

בחרתי לי חדר, שנכנסתי נתקלתי בהן, חבורת בנות שבתחילה לא באמת ידעתי שהן קשורות אל שירותי ליווי. כן הן היו סוג של נערות מדהימות, אתם בטח הייתם קוראים להן נערות עובדות.

הן הזמינו אותי לחדר, התחלנו לדבר, סיפרו לי בגלוי לב על מה שהן עושות ושהיום הן עושות ערב בנות,  קסם לי, ישר רצו לי סרטים בראש.

מפה לשם, היין חפר לנו בראש, הרגשתי שהוא מציף אותי, פתאום מצאתי את עצמי איתן במיטה, מלטפות אותי, מחבקות, נוגעות לי בכל מיני נקודות בגוף.

שלוש בנות על גבר אחד, וואו זה בהחלט היה מרגש. אי אפשר לתאר את מה שהרגשתי באמת, מרגיש כל חלק וחלק מהן נוגע בי, מלקק, מוצצות לי את הפטמות, העור שלי נעשה חידודין, צמרמורת שאין לתאר.

אחת מטפלת לי באיבר, מנשקת, מלקקת, עושה זאת באהבה בזמן שאני מרגיש את הלשון של אחת מהן, מנשקת אותי, מלקקת אותי. אני אוהב את זה, אני מרגיש איך היא מנשקת אותי בלהט.

פתאום משום מקום, השלישית מצטרפת, מלקקת יחד עם האחרת את האיבר שלי, אני מרגיש שאני בתוך הפה שלהן וזה מרגיש לי משהו אחר לגמרי, משהו שאין לתאר.

הפה שלה נסגר לי על הזין, מרגיש שזה סוגר ואני עוד רגע גומר. פתאום אחת מהן, מתיישבת עליי, היא מזיינת אותי בטירוף, לא יודע בכלל איך זה הגיע לזה, אבל לא היה לי איכפת. היא פשוט שלטה בכל האקט, מזיינת אותי חזק.

יורדת ועולה בזמן שהאחרת על הפרצוף שלי ואני מלקק אותה ובזמן שהחברה שלה נוגעת בי, ממשיכה ללטף ולגרות אותי שאין לתאר.

אני מגיעה לסיפוק, הן שלושתן עליי, אני גומר כמו מטורף, זה מצחיק אותן ולי זה לא משנה, וואו אין לתאר מה הרגשתי.

אני נשכב לידן, הן מעבירות אחת מהשנייה את הבאנג המטורף, אנחנו פורצים בצחוק עד שמישהי שם מציעה לקום ולהכין לנו משהו לאכול.

אני מביט בשתיים הנותרות ומציע להן בלי לחשוב יותר מדי סיבוב 2.

 

תפריט נגישות