החלום שהתגשם  – פנטזיה עם נערת ליווי שירותי לווי

לכולם יש את החלום הזה, מי שיגיד שאין לו הוא סתם משקר, חלום  רטוב כזה, נערות ליווי שמגיעות ישירות מאותם שירותי ליווי, אין טעויות, אתה בוחר ואז דופקת לך על הדלת מישהי עם שפתיים שמתחשק לך לטרוף, רגליים שלא נגמרות, שיניים צחורות, שדיים בגודל מטורף וגוף פצצה. אין מקום לטעויות וזאת בדיוק הסיבה למה רציתי להפתיע את החבר שלי שזה היה באמת החלום שלו, רק שהוא לא העז אף פעם להתקשר אל שירותי ליווי.

אז אנחנו החברים החלטנו לעשות לו הפתעה, התקשרנו אל שירותי ליווי והנה היא כבר חיכתה לו בבית במיטה, הבן אדם חוזר מהעבודה ומגלה לתדהמתו את האישה המושלמת הזאת שכובה על המיטה, מחכה לו.

היא כבר חלצה את הנעליים ובציפורניים האדומות מסמנת לו לבוא. זה מחרמן אותו עד כלות, פתאום כבר לא מעניין אותו איך היא הגיעה ומאיפה היה לה את המפתח.

הוא נשכב על המיטה, פורם בפראות את החולצה שלה, מסיר את התחתונים ומלקק לה את "הדובדבן שבקצפת". היא מפסקת את הרגליים ,הלשון שלו חוקרת ובודקת כל חלק בה. היא נאנחת בטירוף וזה מדליק אותו יותר.

הוא מנשק אותה עוד כמה רגעים, משחק בשפתיים הורודות נטולות השיער שהיו לה שם, מלקק את הדגדגן הורוד ו היפה הזה שלה.

יש לך טעם משגע, הוא אומר וממשיך לרדת לה, מרטיב את המקום ואז, לא חושב יותר מדי, לא רוצה שום משחק מקדים, לא רוצה שהיא תמצוץ לו, מחדיר את הזין שלו עמוק לתוכה, מזיין אותה חזק, היא תופסת את ישבנו העולה והיורד, היא מרגישה אותו פועם בתוכה, כמה פעמים והוא רוצה לגמור, אבל לא, הוא יתאפק, הוא לא יסיים את החוויה הזאת כל כך מהר.

הוא משתהה בתוכה, היא מרגישה את פעימות הזין שלו בתוכה, הוא גומר, זהו, הוא חודר כמה פעמים והיא גומרת יחד איתו, צורחת כאילו אין מחר.

הם נשכבים זה לצד זו והוא רק מחייך ושמח על ההפתעה שעשינו לו לכבוד יום ההולדת.

תפריט נגישות