החלום שלי בישראל – נערות ליווי שכר משתלם

 

היה לי חלום ואני לא מסתירה אותו, רציתי לעשות כסף, איך שעליתי לארץ שום עבודה לא התאימה לי, מה אני עושה? מה כדאי? איך מתפרנסים מבלי לקרוע את התחת? לא היה לי בעיה עם התחת, לא היה לי בעיה שיקרעו לי אותו אבל עדיף עם משהו שאני אוהבת ומעדיפה.

פניתי אל משרד שאמר לי שהם מחפשים נערות ליווי, זרמתי, לא ידעתי את השפה אבל להם זה לא משנה, כנראה שהמראה שלי עשה את שלו.

הגבר הראשון שלי הגיע לבית מלון בתל אביב, שם הוא חיכה לי, סטפה של כסף כבר חיכתה לי, וואו זה מטריף, זה עשה לי חשק לפתוח לו את הרוכסן, לרדת לו ישר מבלי לחכות יותר מדי, הזין שלו עמד בצורה מטורפת, פתאום קלטתי שאני אוהבת את מה שאני עושה.

אני מוצצת לו והוא מנסה להעלות אותי למעלה, אבל אני ממשיכה, הפה שלי נסגר על האיבר העבה שלו, פתאום אני רוצה שיזיין אותי.

במקום שהוא ישלוט בכל האקט, המפתחות בידיים שלי, אני קמה, מתיישבת על הספה או יותר נכון נותנת לו להתיישב ואני מתיישבת מעליו, מחדירה את האיבר שלו לתוכי, אני נאנחת, אין ספק שאני מרגישה אותו בכל כולי.

כל איבר שלי מזדקר, הוא דוחף לי את הזין שלו ואומר יותר חזק, אני רוצה יותר חזק, אני פורצת בצחוק, ומתחילה לקפוץ לו על האיבר.

הוא גומר כמו מטורף, זורק אותי הצידה, אני אוחזת את האיבר בפה שלי, מוצצת לו בהנאה גלויה. שוב אני מוצצת ושוב הזין שלו עומד בטירוף, אני מסמנת לו שזה יעלה לו עוד כסף, הרי שום דבר זה לא בחינם היום.

הוא אומר שאין בעיה ומאותת על המזוודה הכבדה, אני נשכבת על המיטה, הוא מפסק את רגליי, מתחיל לרדת לי ואז מלקק כל חלק וחלק בי.

זה מחרמן אותי, אני רוצה לשלוט בעניינים, מרגישה איך כל הדם אוזל מהפנים שלי, חם לי, החרמנות הולכת וגואה, אני מרגישה שהוא חודר עוד כמה פעמים ומגיעה לאורגזמה מטורפת. לא יכולה לעצור את עצמי יותר. זהו גורמת בפרץ של הנאה, משפריצה לכל עבר וחולמת על הכסף שמחכה לי בפניה, וואלה, שווה להיות נערת ליווי אני חושבת לעצמי וכבר מדמיינת מה אני הולכת לעשות עם הכסף כמו שעושות נערות ליווי .

תפריט נגישות