אני לא יכול לשכוח את זה, זה היה בשנות שמונים ושלוש, אחרי מלחמת לבנון הראשונה, השתחררתי מהצבא, ממילואים לאחר המלחמה, באנו אני וכמה חברים להתרווח לנו, לברוח ממהומות המלחמה הבית והשגרה.

איפה נלך? שאל אותי אחד החברים וישר עלה לי רעיון של דירות דיסקרטיות ומה שיש בתוכן, כמו שאומרים הכול כלול.

היינו אני ועוד שני חברים חרמנים רצח שרצו לפרוק עול וכך זה גם היה, הגענו וקבענו עם שתי בחורות שהן לא היו בהכרח נערות ליווי, פשוט נשים שאוהבות להתפנן, לבלות.

הגענו אל דירות דיסקרטיות בתל אביב, הדירה הייתה מאובזרת, היה בה הכול מהכול, חיכו לנו שתי נשים מדהימות, שופעות ואת זה אפשר להגיד בלשון העדינה.

השדיים ענקיים, שיער בלונדיני מדהים, בגד שאי אפשר לפספס ועקב מושלם.

האווירה הייתה נעימה, שתינו קצת, צחקנו ואז התחילו ההתגפפויות, נגיעות בכל נקודה ונקודה בגוף. נשכבנו על המיטה, היינו ארבעתנו עליה.

אני לקחתי אליי את המלאה יותר, החבר שלי לקח את השופעת אבל רזה יותר והתחיל לגעת בה. הן נשכבות ואנחנו מעבירים עליהן מדי פעם ידיים.

אני מנשק לזו שאיתי את הפטמות בזמן שהחבר שלי כבר נמצא במצב שהיא מוצצת לו בטירוף. "בוא נתמזג" אני אומר לו והוא זורם.

בזמן שהאישה שאיתו מוצצת לו, אני מזיין אותה ואילו החבר שלה נשכבת על הספה ומאוננת כאילו אין מחר.

אני מרגיש שהאווירה בחדר מתלהטת יותר ויותר, הרגע של השיא כמעט מגיע, הן מתיישבות על דוגי סטייל, אנחנו באים מאחור ומתחילים לזיין אותן, אנחנו מחזיקים במותניות האהבה שלהן ומתחילים לאט ואז במהירות ובחוזקה רבה.

בשלב מסוים, אנחנו מתחילים להתחלף, החבר שלי הולך להיא שנמצאת איתי, הוא מזיין אותה ואני מזיין בדוגי מטורף את בת הזוג שלו.

אנחנו רוצים לזיין את המלאה ביחד ומבקשים ממנה לשכב על הגב. אני מזיין אותה בזמן שהחבר שלי מחדיר לה את האיבר שלו לתוך פי הטבעת….

הבחורה שנייה הייתה מגורה טילים, היא מביאה את הפרצוף שלה לחבר שלי ששכוב על הגב ובזמן שהוא מזיין את החברה שלה הוא מלקק אותה, דוחף וחוקר את הכוס שלה עד שהיא משפריצה לו לתוך הפה, גומרת כמו משוגעת.

אני והוא מזיינים את אותה האחת בחוזקה עד לרגע שאנחנו פוצחים באורגזמה מטורפת!

תפריט נגישות