תמיד הייתה לי פנטזיה לבלות עם שתי נערות ליווי, לא ידעתי איך עושים את זה מבלי שאף אחד ידע, זה בסך הכול חלום שרציתי להגשים ולא כל אחד חייב לדעת.

אז התקשרתי בצורה אקראית לאחד מאותם שירותי ליווי, משרדים מפוארים שגם מפרסמים אין ספור תמונות של נשים מדהימות, חזה ענק, רגליים ארוכות שלא נגמרות ועוד.

שירותי ליווי אני? כן, כמו שכולם רוצים להגשים את החלום שלהם כך גם אני רציתי להגשים את עצמי ובאותו היום חיכיתי להן בבית המלון.

הגיעו שתי נשים בדיוק כמו שהבטיחו לי, שוות במיוחד, נראות מדהים ולא בזבזו איתי אפילו דקה, כמו שנאמר, שילמתי וקיבלתי את השירות הטוב ביותר.

הן התקרבו אליי, נישקו אותי, נעמדתי במרכז החדר ומבלי לשאול אותי יותר מדי, הפשילו את מכנסיי, נשארתי עם התחתון האמריקאי שלי ומתוכו בצבץ האיבר שלי. הן לפתו אותו ולקחו אותו אל תוך הפה שלהן.

ביחד מתענגות עליי ואני מרגיש כמו מלך העולם, הנה אני מגשים פנטזיה מדהימה שאין לתאר. אני מרגיש איך כל הגוף שלי נעצר, הדם שלי זורם בחוזקה, אני חרמן יותר ויותר, עוד שנייה ואני מתפוצץ. אני רוצה לגמור, אבל אז הן מפסיקות, מתבוננות בי, מצחקקות, נותנות לזה להירגע ואז ממשיכות שוב ושוב.

בשלב מסוים הבנתי שזהו, אני חייב לזיין אותן, הן הסתובבו , רכנו על הספה בסלון, פיסקתי להן את הרגליים וכל אחת בתוכה הרגישה איך אני חודר אליה.

אני נצמד לישבן של כל אחת ואחת מהן ודופק אותן בדוגי סטייל מדהים. אני מתיישב על הספה, אחת מהן מתיישבת עליי, מזיינת אותי חזק בעוד השנייה מביאה את הכוס הרטוב שלה ישר אל תוך הפרצוף שלי ומבקשת ממני ללקק אותה, לענג אותה בו זמנית.

אני מתחרמן מכל הכיוונים, מרגיש שעוד רגע אני מתפוצץ בתוך אחת מהן. מזיין אותה בחוזקה, היא עולה ויורדת ויורדת ועולה.

היא מסתובבת אליי, הגב המדהים שלה אליי, היא ממשיכה לזיין אותי בישיבה בעוד החברה שלה מתענגת עליי ומזיינת אותי עם האיבר הרטוב שלה.

אני משפריץ את הזרע שלי לתוך הכוס הרטוב שלה בזמן ששלושתנו מגיעים לאורגזמה. אנחנו מתפוצצים מצחוק, נזרקים על השטיח בחדר, מעבירים מיד ליד את הסיגריה של אחרי ונהנים מהדממה.

קח ותשמור את המספר, הן אומרות, מתלבשות ואחרי כעשרים דקות ממשיכות אל הלקוח המרוצה הבא שלהן.

תפריט נגישות