מעולם לא ביקרתי אצל נערת ליווי, הציעו לי לא מעט פעמים אבל תמיד חששתי מזה, לא יודע, משהו עצר אותי מלעשות את זה, האם אני לא יכול לעשות את זה לבד? להכיר בחורה בכוחות עצמי?
באותה התקופה לא היה לי חשק להכיר, לא היה לי חשק להתחייב וחבר הציע לי ללכת לאותו מקום שהוא הולך, נערות ליווי, יש דבר כזה.
פתאום כבר לא הסתייגתי, אמרתי לעצמי למה לא? אולי כדי לנסות את זה? כשראיתי עד כמה החבר שלי מאושר והוא לא מחויב לשום דבר, אמרתי מה יכול להיות? אולי זה יתאים לי בדיוק?
באותו הערב שבו נפרצו כל הסכרים אצלי, הייתי משועמם רצח, אבל גם חרמן רצח, לא ידעתי מה לעשות והטלפון שהחבר נתן לי שימש אותי פתאום.
התקשרתי, ענה לי קול נעים וחם, בחורה שבטוח נראית מיליון דולר. היא כנראה הייתה המאדם שם.
היא שאלה אותי מה ההעדפות שלי? מה אני מעדיף? שיער פזור, שחור, בלונדיני? מה אני באמת מעדיף? חזה גדול או קטן, רזה או מלאה יותר?
אמרתי לה מה אני באמת צריך והיא הבטיחה לי שבעוד שעה זה קורה גם לי, עוד שעה מגיעה אליי נערת החלומות.
כשהיא עמדה בפתח כל החלומות שלי התגשמו, הפסקתי לפחד, היא דחפה אותי פנימה אל תוך הבית, עוד לפני שפתחתי את הדלת לגמרי, היא זרקה אותי אל הספה, הפשיטה אותי, פתחה את הרוכסן שלי ופשוט ישבה לי על האיבר.
היא התחילה להשתולל עליי, זזה לכל נקודה, משחקת לי עם הפטמות, השפתיים שלה נושכות קלות את הצוואר שלי.
אני מנסה לעשות משהו, מנסה לזוז והיא לא מאפשרת, אני מרגיש שאני קשור ולא יודע מה ואיך לעשות, היא אומרת לי להשאיר לה את העניינים.
היא מזיינת אותי חזק, אני מרגיש איך הנרתיק שלה נסגר לי על האיבר, היא שולטת כמעט בהכול עד שאני הופך אותה על הגב, מפסק את רגליה וחודר אליה חזק, כמה חדירות מפחידות, נכנס יוצא ונכנס ויוצא ובום, לא יכול להתאפק יותר.
פתאום פרץ של גמירה מטורפת לתוך הגוף הזה החם שלה, הפות שלה מתכווץ ועוטף אותי, אני מרגיש שהיא גומרת איתי ביחד.
אנחנו נשכבים זה לצד זו כמה שניות, היא מעשנת את הסיגריה שלה, קמה, מתלבשת, מבקשת יפה את הכסף שלה ונעלמת כלעומת שבאה.
כשהיא הולכת, אני מבין שזה מה שאני צריך, בלי יותר מדי שאלות, בלי מחויבות.

תפריט נגישות