הרפתקאות עם נערות ליווי

נערות ליווי, זו הייתה הפנטזיה שלי לכל החיים, הרפתקאות עם נערות ליווי, אני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול, התרגשות עם נערות ליווי זה שיא השיאים, אני אוהב לעשות הרפתקאות מדהימות עם נערות ליווי.

כל כמה שנים אני נוסע לצפון ופוגש שם כמה נשים שאני אוהב ומתרגש מהן, אותן נשים מושלמות שנראות מדהים, פנטזיה שאין לתאר, אני זוכר את החיוך, את הלבוש המושלם.

אני זוכר את התשוקה, זה הדבר שאני הכי אוהב, מפזזת אליי בצעדים סקסיים, אהבתי את האצבעות הארוכות, את הציפורניים האדומות,

לפני שהאצבעות שלה פיזזו לי הגב, יכולתי להבין ולהרגיש את התחושה, לדמיין אותנו מזדיינים בטירוף, להרגיש איך האצבעות שלה שורטות לי את הגב ואני אוהב את הטעם ואת התחושה המתוקה הכואבת הזאת.

תמיד אהבתי שהיא סוג של מכה אותי, אני אוהב את זה, בגלל זה אני מזמין כל פעם מחדש נערות ליווי, זה מרגש אותי שאין לתאר.

נערות ליווי זה חלק מחיים של לא מעט אנשים שרוצים לענג ולהתענג, ככה זה בפועל, אני לא יכול להסתיר את התחושה הזאת שזה משאיר בי.

זה יותר מהסקס, יותר מההנאה עצמה, נגיעות, טעמים, ריחות, הכול מתערבב יחד, זה לפחות מה שהרגשתי שהיא נגעה בי, ליטפה אותי חזק, טיפסה עם הגוף שלה על הגוף שלי.

נשכבתי על הריצפה כי ככה היא עובדת ואני, כבר אמרתי שאני אוהב להיות עבד נרצע, ככה אני אוהב את הקשירות, את המכות, את הלטיפות, עדינות מהולה באגרסיביות, ככה היה הסקס שלנו.

היא שוב ליקקה לי את תנוך האוזן, זה העמיד לי את האיבר אפילו עוד יותר, חרמנות שאין לתאר, אני מת כבר לעשות בה את זממי, אבל היא עושה עליי טיזינג כל פעם מחדש, היא נוגעת ונסוגה.

אני מרגיש את זה, עוד רגע אני גומר בתוכה לפני שבכלל הייתי בתוכה, זה קטע מטורף, התחושות שזה משאיר בפנים.

כמה שניות ואני עוד רגע גומר כמו משוגע, עוד רגע אני מרגיש את זה, זה יהפוך למשהו בלתי נשכח כי ככה אני אוהב את הסקס שלי.

נשים רגילות לא יבינו את זה, בגלל זה אני כל פעם בוחר נערה אחת כזו או אחרת, מישהי שתעשה עבורי את כל מה שאני אוהב, אבל באמת אוהב.

 

תפריט נגישות