מאז ומתמיד אהבתי לשלוט , אפשר להגיד שזה רדף אותי לא מעט. אני מתה על זה, כך שהפכתי את זה למקצוע, החלטתי לעשות את זה על תקן קבוע באותן דירות דיסקרטיות ששם כל החלומות מתגשמים.

באותו הבוקר התעוררתי לצליל הודעה, מי זה יכול להיות? בטח עוד נשלט מעניין חשבתי לעצמי ופתחתי את הצג של הוואצאפ.

כחלק מהעניין, הוא שלח לי הודעות ושאל אותי כמעט את הכול, אחרי הכול הוא נשלט לא? הוא ביקש ממני אישור על הלבוש, הבושם, אפילו על ההלבשה התחתונה.

נתתי מבט במראה לפני שיצאתי, הופס, שכחתי למשוך את האודם האדום על השפתיים שלי, עכשיו זה טוב, אני אומרת לעצמי, עכשיו אני נראית חצי ילדה טובה חצי זונה.

בודקת עוד רגע עם השוט, האזיקים וכל השאר עליי וזהו, אני יוצאת לדרך, כלומר אני בדרך לעוד נשלט מאושר.

אני נכנסת לרכב, גברים צופרים לי ושולחים לי כל מיני מילים ברמזור, אבל אני לא מתייחסת, אני רואה רק את המטרה, אני בדרכי למקום הלוהט הזה, דירות דיסקרטיות ושם מחכה לי הגבר החמוד ,זה שאוהב שאצליף בו.

אני נכנסת לדירה והוא כבר ממתין לי שם, הוא לא קשור, אבל הוא כאילו צלוב, על גופו הכיתוב, עשי בי כרצונך.

אני ניגשת אליו, קושרת את הידיים שלו, קושרת את העיניים ומתחילה לטייל עם השוט, בחלק מהטיול על גופו אני מלטפת וחלק מכה בו, מצליפה ברכות.

הלשון שלו לא רואה מה שהיא עושה, היא נשלטת והיא רק מטיילת לי בצוואר, אני דוחפת את הראש שלו לתוך הצוואר שלי, הוא מלקק אותי, אני מתיישבת עליו ומזיינת אותו חזק.

האיבר שלו נשלט גם הוא על ידי, אני מכניסה ומוציאה אותו מתוכי, שולטת בתנועות, שולטת בחדירה בזמן שהוא לא עושה שום דבר, הוא רק כנוע, מחכה לצעד הבא.

אני דוהרת עליו כמו משוגעת, מכה בו בעדינות עם השוט ושוב מצליפה חזק ובכל פעם שאני מצליפה הוא חודר אליי חזק יותר ויותר.

אני מרגישה שעוד שנייה אני גומרת אבל לא מפסיקה. עוצרת, מתחילה ללקק אותו מהצוואר, הפטמות שלו, מנשקת את הטבור הסקסי ועוברת ישירות אל הזין המושלם, הוא בתוכי, עכשיו הוא בפה שלי ולמרות שאני השולטת הוא מתמוגג מהשליטה ומחוסר היכולת שלו להיות באי שליטה.

אני מוצצת לו כמה פעמים והוא גומר לתוך הפה שלי ואני מצליפה אותו כעונש.

תפריט נגישות