ערב טוב,

שמי ויקה, קיצור של ויקטוריה, אבל כל מי שמכיר אותי יותר משנייה וחצי קורא לי ויקה, וגם אתם יכולים, בכבוד. אלוהים חנן אותי ביופי בל יתואר. אני די גבוהה, מטר שבעים ושמונה סנטימטרים, יש לי שיער לגמרי בלונדיני טבעי, ככה נולדתי, וככה אני גם כיום. יש לי עיניים שלא הרבה אנשים מסוגלים להישיר אליי מבט, אומרים שהעיניים שלי מהפנטות. אני בת עשרים וחמש ויומיים, ילדה גדולה, ואני מככבת בתור אחת מאותן נערות ליווי בצפון. למרות שבוודאי עולה לכם בראש עכשיו קונוטציה של זונה, להיות אחת מן נערות ליווי בצפון זה ממש לא להיות זונה. השירותים שאני נותנת לא תמיד כוללים יחסי מין, לפעמים, בתור אחת מקהילת נערות ליווי בצפון אני מלווה גברים לאירועים רשמיים, עסקיים או חברתיים, ובדרך כלל אני עושה שם חיים משוגעים. מתערה באליטה, מכירה אנשים חדשים, מחדדת קצת את התאים האפורים שלי, את האינטלקטואל שלי, וזה כשלעצמו ממש בונוס אמתי.

ואיך הכול התחיל? אתם בטח מרימים כעת גבה ושואלים את עצמכם. ובכן, הנה סיפור המעשה – באחד הלילות יצאתי לבד לפאב השכונתי. זה היה מן יום כזה שהתחשק לי להשתכר. לשכוח מכל הצרות שלי, ולזרום עם החיים הפוך על הפוך. אחרי שהייתי כבר ממש שיכורה, הגיע אליי במפתיע גבר מאוד מרשים, שקראו לו פאר. בהתחלה לא שמתי לב אליו, אבל אט אט הרגשתי שמישהו נועץ בי עיניים, וחשתי צורך עז להישיר אליו מבט. כאשר המבטים שלנו הצטלבו האחד בשניה, הוא התקרב לשולחן שלי, והתחלנו לדבר. וכך הוא אמר, פלוס מינוס, אל תתפסו אותי במלה, כי זה היה ממש ממזמן – "בבקשה, תביני שאני לא רוצה להיראות מגוחך, אבל אני מטבעי אדם מאוד ישר, כן ופתוח. אני אומר רק דברים שאני באמת מתכוון אליהם, ולעולם לא אנסה לרמות עלמת חן שכמוך, אך אני חייב להתוודע בפנייך, ולשים את הקלפים על השולחן". עד כמה שהייתי שיכורה, עדיין היה בי צד צלול, וסקרנותי התעוררה בי. לא הבנתי בכלל על מה פאר מדבר, וכל המצב הזה היה נראה לי לגמרי הזוי.

והוא המשיך "אני רוצה לעשות סקס אתך באופן קבוע, על בסיס מתמשך, אם את מוכנה, ולא רק זה, אני רוצה להפוך לבן הלוויה שלך, כדי שתעזרי לי לארח אנשים, רק במידה ואת מרגישה בנוח עם זה. בתמורה, אני יעשה את כל העניין לממש משתלם בשבילך מההיבט הכלכלי. אני יכול להיות ממש נדיב בתנאים הנכונים". לא יודעת אם זה בגלל שהייתי שיכורה, או בגלל משהו אחר, מאוד מהר הסכמתי