הי לכל הנוכחים ולכל הנוכחות,

קוראים לי חדווה, אני בת שלושים וקצת, ונראית מצוין. וכן, אני נמנית על חלק מאותן קוקסינליות במרכז. את הזהות המינית שלי גיליתי כבר מהיום שאני זוכרת את עצמי, מעולם לא התביישתי בה, ולמזלי גדלתי בבית פתוח, שקיבל אותי בדיוק כמו שאני, לטוב ולרע.

רציתי לספר לכם על מפגש שהיה לי עם ג'ון. גבר סטרייט. אגב, אם עדיין לא הבנתם, אני גם מספקת שירותי ליווי. את ג'ון פגשתי לפני כמה שנים טובות, ולמן ההתחלה השיח בינינו היה פתוח וגלוי, ייאמר לזכותו, כמובן. וזה מה שאמרתי לג'ון אחרי שנפתחנו – "באופן כללי, גברים סטרייטים שמעוניינים להיות עם קוקסינליות במרכז זה לא יוצא דופן, אך מרבית הגברים האלו מעוניינים מאוד בציוד מתפקד. רב הגברים, בעצם, רוצים או למצוץ זין או לזיין קוקסינליות במרכז זין או שניהם. אך הגברים רוצים ליהנות מההזדמנות לחוות איבר מין שקשור לצורה נשית ולא לצורה גברית. אני מאמינה שהם חושבים שהם עושים זאת עם גבר, והם לא באמת עושים את זה עם גבר אחר, בשל כך מזעור רמת אי הנוחות שלהם. ביטול הרעיונות והדימויים המסורתיים של גבריות מהמשוואה מאפשר להם להימנע מלהתמודד עם ההיבט הנשי או ההומו של האישיות שלהם". "זה ממש נכון", ענה לי ג'ון בשקט, "אני יכול לראות את זה. הקודים המגדריים המחמירים של החברה אוסרים לפעול על פי מה שיכול מאוד להיות רצונות טבעיים לגמרי. אני מאמין שבמקרה שלי, זה קסם ליופי אקזוטי. אני הרבה יותר מוקסם באמצעות הנשיות והחביבות שלך מאשר המגדר שלך. אני לא מתכוון להתרברב, אך היה לי חלק נכבד ממאהבות נשים לאורך השנים האחרונות, וקיבלתי מין אנאלי עם כמה מהנשים הללו, אך בעצם אני מוקסם במחשבה לשכב אתך, להטריף אותך ואז לזיין אותך. למה זה? למה הרעיון מדליק אותי כל כך? אני לא ממש יודע. אבל אני כן יודע שזה בדיוק מה שאני רוצה לעשות".

מיד עניתי – "תודה לך יקירי על המחמאה והכנות שלך. מי יודע למה אנחנו עושים חלק מהדברים שאנחנו עושים מינית? המפתח לסקס טוב הוא לשחרר את עצמנו, לבטא את עצמנו לחלוטין. תמיד טוב לתבל את חיי הסקס שלנו ולשמור על דברים מעניינים ורעננים עבור עצמנו. אולי נדלקת על כל המושג 'האחר שדומה'. יכול להיות שאתה רואה אותי כנשית וכפסיבית, ו'לכבוש' מישהו כזה מדליק אותך. לעזאזל, אולי נמאס לך מהכוס ואתה רק רוצה עכשיו משהו אחר. אך, לא משנה מה הסיבה שמניעה, הנה אנחנו כאן. אני מבטיחה להפוך את הפעם הראשונה שלך עם קוקסינליות במרכז למאוד מיוחדת ולבלתי נשכחת".

בתור אחת שתמיד מבטיחה הבטחות, ועושה הכול כדי לממש אותן, הענקתי לג'ון את הזיון של החיים שלו, היה חם אש, ומאז דרכינו לא נפרדו, עד עצם היום הזה…