חלומות ונערות ליווי

אני מתפתה מהנוכחות של נערות ליווי, אני מת עליהן, אני בכל פעם מחדש מזמין אותן אליי הביתה, בשקט ככה, אני מתקשר אל נערות ליווי ומזמין נערת ליווי שווה במיוחד. אז הלכתי על כל הקופה כמו שאומרים, פיתוי אישה יפה, זה נערות ליווי, הגשמה של חלום, משהו במשיכה, מגנטי, זה מטפל בחולשה שלי מאז ומתמיד.

אני מרגיש את הכמיהה לעוד, אני מת על נשים, אבל נערות ליווי זה בהחלט סרט אחר לגמרי, מעבר למראה, אני זוכר כמה וכמה מפגשים לוהטים עם נערות ליווי שוות במיוחד, זה אולי משתנה מאיש אחד לאחר, אבל כולם אוהבים את אותו הדבר, כולם כמהים לאותו הדבר, נשים שוות במיוחד.

מאז שהתפיסה אודות נערות ליווי עזבה אותי, פשוט התחלתי ליהנות מהחיים, את ריטה פגשתי דרך חבר שהמליץ עליה, התקשרתי אל המשרד והיא חיכתה לי כבר בשעה שרציתי, אצלי בבית, היא ממש הגיעה אליי בדיסקרטיות מלאה. היא הגיעה עם מעיל מושלם, אדום כזה, נעלי עקב אדומות, חיוך, שפתיים אדומות, לק משוך על הציפורניים הארוכות וכל השאר היסטוריה.

הזמנתי אותה להיכנס, היא לא חיכתה יותר מדי, לקחה אותי למיטה, היא נישקה אותי קלות, הפשיטה את הבגדים, היא כבר הייתה ערומה מתחת למעיל, היא נישקה אותי בכל חלק וחלק מהגוף.

השפתיים שלה רפרפו על הבטן שלי, על הטבור ופתאום הרגשתי שהפה שלה בולע אותי, אני מרגיש את האיבר שלי בתוך הפה שלה, לוהט יותר מתמיד, זה היה מרגש ביותר, חלום שאי אפשר לתאר עומד להתגשם כאן ועכשיו.

אני מרגיש שעוד רגע אני בתוכה, נע בחופשיות, מרגיש את זה בכל חלק וחלק מאיברי הגוף שלי, היא מוצצת לי בהנאה, כמה נשים אני מכיר שאוהבות למצוץ ככה, היא פשוט הייתה מקצוענית שאין לתאר.

פחדתי לגמור מזה, זה היה כל כך מענג, אבל היה רצון לשכוח את זה, להשהות את זה, לא רוצה שהתחושה תיגמר לעולם.

אבל בו זמנית, היא לא נתנה לי אפשרות, היא זרקה אותי למיטה, פרסה את הרגליים שלי ופשוט התיישבה עליי, זיינה אותי בכל הכוח, אין לתאר את התחושה, אני מרגיש שעוד רגע זה קורה ואני גומר כמו מטורף.

נכנס ושוב יוצא ושוב נכנס וגומר בטירוף, גומר בתוכה כאילו אין מחר. היא נשענת עליי, מבקשת שכטה מהסיגריה שלי , רגע לפני שאנחנו מתחילים את הסיבוב הבא.

תפריט נגישות