חלומות צריך להגשים – מפגשים לוהטים ודיסקרטיים דירות דיסקרטיות

כל אחד חולם על הרגע הזה, כן אם תשאלו כל גבר הוא יגיד לכם שאין על  מפגשים מושלמים כאלו, מפגשים שלא מתרחשים כל יום, אני למשל מת על מפגשים דיסקרטיים וביננו, זה לא היה לי בחיי הנישואין אבל איך שהתגרשתי זה פשוט קרה, זה פרץ החוצה, פתאום העזתי ליותר מכך.

הזוגיות שלי בעבר לא הייתה כמו מה שהיה לי כאן, לא האמנתי ביכולות של מפגשים דיסקרטיים באמצעות דירות דיסקרטיות. אמרתי לעצמי מה יכול להיות, אני אפרגן לעצמי, אני אלך על דירות דיסקרטיות עם מישהי שאני רוצה ומחבב וכך היה, הייתה לי פעם איזו יזיזה שלא היינו בקשר ואחרי שהתגרשתי הרגשתי שזה הכי נכון לעשות את זה איתה. היא פירגנה לי מאוד לאורך כל הדרך, אז הגענו אל דירות דיסקרטיות ,יותר נכון אל דירה דיסקרטית שווה שהיה בה הכול מהכול ולא בזבזנו זמן בלשון המעטה.

הגענו לשם, חיכו לנו פינוקים מושלמים בדירה, פתאום שכחתי איך הגענו לשם ומה הביא אותנו לשם, ההתגנבות הזאת עשתה את זה בענק למרות ששוב, אני גרוש ולא הרגשתי שאני עושה משהו לא נכון אבל כן דירות דיסקרטיות יש בהן משהו מסוכן שווה במיוחד.

 

כשנפגשנו אחרי המון זמן, היא ממש התרגשה בדיוק כמוני אולי אפילו יותר, אם לחשוב על כך, היא חיכתה לזה לא מעט זמן, היא רצתה כבר להיות שם, רצתה להיות איתי, הרגשתי את הגעגוע שלה ומתחת לבגדים שלה היה כבר בגד שווה במיוחד, בגד לילה מושלם בצבע אדום ששיבש לי אפילו יותר את כל החושים.

 

ככה זכרתי אותה, למרות שלא ראיתי אותה ים בזמן היא הייתה המדהימה, היפה, התמירה שתמיד זכרתי.

זה היה בדיוק כמו שאני מעדיף ואוהב, היא תמיד הייתה עדינה,  היא פשוט שלטה בכל הדברים, הניחה אותי על המיטה והתחילה למצוץ לי.

הייתה שם מיטה מדהימה, הכול היה מפנק ביותר, היא שלפה את האיבר שלי מהמכנסיים ועשתה בו כרצונה, היא ליקקה אותי, מצצה לי וינקה את הזין שלי לתוך הפה שלה. ליקקה, לא פספסה שום דבר, אני מרגיש שהאורגזמה עוד מעט מתרחשת .

אני מאופק, אני לא רוצה שזה ייגמר,  אני מניח אותה בזהירות ומזיין אותה חזק כמו שאני אוהב ולא עברו כמה דקות וגמרתי בתוכה בטירוף והיא יחד איתי.

 

תפריט נגישות