אחר הצהריים טובים,

שמי יוכבד, או יוכי בקיצור. אני נערת ליווי כבר שמונה שנים, ודי גאה במי שאני ובמה שהצלחתי להשיג עד כה. יש לי לקוחות רבים ואני מארחת אותן באחת מאותן דירות דיסקרטיות. באופן כללי, בעת השכרה של דירות דיסקרטיות הן עומדות לרשותי ולרשות הלקוחות שלי, ויש באפשרותנו לעשות בה כל מה שבא לנו. אפשר לבלות ולהעביר זמן אינטימי באותן דירות דיסקרטיות. אפשר לנוח בהן, או להתקלח, לישון, להזמין משלוח אוכל דליקטס, לקרוא בספר, לצפות בטלוויזיה, ובעצם הכול מכל.

למרות שפתחתי בדבריי שאני די גאה בלהיות נערת ליווי, זה ממש לא חיים של דבש, יש הרבה עליות ומורדות. זה לא פשוט לספק שירותי סקס, ולבנות דמה אינטימיות עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, גם בשבתות וגם בחגים. אבל עבודה כמו עבודה, וכל עבודה מכבדת את בעליה, ואף אם לפעמים קשה, חייבים להרים את הראש, לשנס מותניים, ולהמשיך הלאה עם מלוא הכוח. אז בכל מקרה לא סתם החלטתי לכתוב לכם היום, רציתי לספר לכם מקרה ממש עצוב שקרה לי במסגרת העבודה שלי. מוכנים? מתחילים –

לפני שלוש שנים הגיע אליי לקוח חדש, שקוראים לו עינן. עינן היה רואה חשבון מאוד מצליח בחברה שלו. כל הזמן קידמו אותו מתפקיד לתפקיד, מה שבאופן טבעי גרם לכך שלא היה לו זמן להכיר בחורה, ובטח שלא להשקיע במערכת יחסים. מהרגע הראשון הייתה ביני לבין עינן כימיה מטורפת, האש הייתה באוויר. היו ממש זיקוקי דינור בכל מפגש שהיה בינינו. מיותר לציין שהוא נראה ממש טוב, והרבה יותר מזה. הוא שרירי וחסון, הוא בלונדיני, עם עיניים כחולות ומעמיקות. הוא מתלבש לפי צו האופנה האחרונה. תמיד מריח טוב. גבר החלומות של כל אישה.

בשלב ממש מוקדם הבנתי שאני מתחילה להתאהב בו, ואפילו ניסיתי פעם לנתק אתו קשר בתואנה שאני ממש עמוסה, והוא סירב לקבל את ההתפטרות שלי. ההתאהבות שלי בעינן הלכה והתעצמה עם כל יום שעבר, וממש לא ידעתי מה לעשות. היה ברור לי שאם אתוודה על האהבה שלי אליו הוא יקבל רגליים קרות ויעזוב אותי, ולא אוכל לראות אותו יותר לעולם. סבלתי מכאבי בטן קשים בגלל הסטרס שהייתי נתונה בו כל הזמן, ובסוף החלטתי להתוודות על מושא אהבתי, כי הבנתי שזה ממש לא שווה את הבריאות שלי.

נפגשנו בשעה הקבועה שלנו. עינן הקדים כמו תמיד. איך שהוא הגיע יריתי לעברו – "עינן, אני מאוהבת בך". השתררה דממה. אחרי שני רגעים עינן לקח את עצמו ועזב את הדירה. ומאז לא ראיתי אותו יותר…