בונז'ור אוורי בודי,

שמי ז'קלין, ואני במקור מצרפת. האמת שאני מוסלמית. אני בת שלושים ושלוש, וכבר שלוש עשרה שנים אני נמנית על אחת מן נערות ליווי בירושלים. בוודאי אתם שואלים את עצמכם עכשיו – מה לה ולאותן נערות ליווי בירושלים? ובכן, הכול התחיל ככה –

יום אחד הייתי ממש מבואסת, בגלל הרבה דברים. יצאתי לשירותים במקום העבודה שלי והתחלתי לבכות. לאחר כמה דקות ניגשה אליי דינה והתחילה לנחם אותי. בין ייבוב לייבוב הצלחתי להשחיל כמה מלים על המצב הפיננסי שלי, שהוא ממש אסון מהלך. דינה התחילה לחבק אותי ואמרה לי – "אני חייבת לגלות לך סוד, ז'קלין. שאלת את עצמך איך יש לי אוטו כזה מפואר, בגדים ותכשיטים כל כך יקרים?", עניתי בבכי, "מעולם לא חשבתי על זה, הנחתי שאת באה מבית עשיר. אשרי וטוב לך". ודינה המשיכה – "מה פתאום, ההורים שלי חיים על קו העוני ממש, אני עוזרת להם כלכלית בכל חודש". עניתי – "אז מאיפה יש לך את כל הדברים היפים והיקרים האלו"? ואז דינה השיבה – "תראי, אגלה לך סוד, אבל זה חייב להישאר בינינו, אף אחד במשרד שלנו לא יודע את הסוד הזה, מסכימה?". השבתי – "שבועת צופים".

ואז סיפרה לי דינה – "אני כבר כמה שנים טובות נמנית על נערות ליווי בירושלים. אני נפגשת מדי יום עם כמה לקוחות, חלקם מדהימים, וחלקם הרבה פחות. השכר השעתי מאוד גבוה, הרבה מעבר למה שתוכלי לדמיין, ויש לקוחות שמגדילים ראש ונותנים לי אפילו טיפים ביד נדיבה. מעניין אותך להצטרף לאותן נערות ליווי בירושלים?".

אפשר היה לחתוך את הדממה שהשתררה בשירותים בסכין. זה היה הרבה בשבילי כדי לעכל. לא הייתי מאמינה בחיים שדינה הטובה, החסודה, העדינה והתמימה היא אחת מאותן נערות ליווי בירושלים. דינה אמרה – "אני יודעת שהפלתי עלייך פצצה עכשיו. אבל תנסי לזרום. את יכולה לחלוטין לשנות את המצב הכלכלי שלך, להפוך את הקערה על פיה, ועוד שנה מהיום תהיי גם את במקום שלי. שאפגיש בינך לבין סוכנות נערות ליווי בירושלים שלי?"

שתקתי עוד כמה רגעים, ועניתי לה – "כן, לעזאזל, ממש כן".

כבר באותו היום דינה קבעה לי פגישה עם סוכנות נערות ליווי בירושלים. הייתה פגישה ממש טובה, ואני צעדתי לכיוון הלקוח הראשון שלי. להפתעתי זה הלך ממש חלק. נהניתי מהסקס אתו. עשינו את זה כמו ארנבים בכל מקום בדירה הדיסקרטית ששכרתי בירושלים, ומאז? מאז יש לי מלא כסף, עד כדי כך שאני כבר לא יודעת מה לעשות אתו…