מפגשים בלתי נשכחים באמצעות דירות דיסקרטיות

אי אפשר לשכוח את זה, זה היה בשנות התשעים, אף אחד לא באמת ידע מזה דירות דיסקרטיות, דירות מושלמות שלשם מגיעים כדי לברוח ממציאות מסוימת, מקושי כזה או אחר.

כשהגעתי לשם, הגעתי לאחר שניתן לי יום חופש, חשבתי רק למצוא קצת שקט בתוך עצמי, אבל אז, כמו בהפתעת מתנה, חיכתה לי מישהי מדהימה בדירה.

החברים שלי ארגנו לי מסתבר הפתעה באמצעות אישה מושלמת שחיכתה לי דירות דיסקרטיות בתל אביב. התרגשות בשיאה, אני מרגיש את זה בכל הגוף שלי, המון זמן לא הייתי עם אישה, המון זמן לא חוויתי תחושות אינטימיות.

דנה,  זה היה השם שלה, היא אהבה את זה, אהבה לדבר עם אנשים, אהבה לפגוש אנשים או כך לפי מה שסיפרה לי. הערב היה מדהים, אני מוכרח לומר שזה היה וואו, כיף, אי אפשר לתאר את התחושה המדהימה שאפפה אותי בכל פעם שדיברנו על משהו אחר. תקפנו אין ספור נושאים מכל הכיוונים עד שהגענו לעיקר של הדברים.

מפגשים בלתי נשכחים עם נערות ליווי באמצעות דירות דיסקרטיות? כנראה שזה מה שהיה שם בסופו של דבר.

היא לא בזבזה לי את הזמן ולא בזבזה לעצמה את הזמן, היא אהבה להתנשק, לגעת, ללטף, זה גירה אותי, הרגשתי כל חלק וחלק  בגוף שלי בצורה מושלמת.

זרמתי, הרגשתי שכל מה שאני רוצה זה לזיין אותה חזק, להראות לה איך עושים את זה באמת או שאולי היא תראה לי?

היא הפשיטה אותי מהבגדים שלי, הזמינה אותי להיכנס לג'קוזי המדהים שחיכה לנו בחדר הרחצה בדירה המפוארת.

פתאום התוודיתי לאישה חדשה בחיי, אפילו שזה לא היה קשר או משהו מוגדר או בכלל, אישה שאני לא מכיר, היא לא מכירה אותי והיא דוחפת את הלשון שלה לתוך הפה שלי, חוקרת אותי, אני חוקר אותה בחזרה.

אני מפסק את רגליה בעדינות, מלקק את הירכיים הפנימיות שלה, הלשון שלי חוקרת כל חלק וחלק ממנה. אני כמו מכין אותה לדבר האמיתי ואז חודר אליה בעדינות.

היא מבקשת ממני להגביר את הקצב ואני עושה בדיוק את מה שהיא רוצה, מרגיש את הציפורניים שלה ננעצות בישבן שלי.

כמה פעמים כאלו ואני גומר, אני לא רוצה שזה ייגמר אני חושב לעצמי, מנסה להסית את המחשבה אך לשווא לא מצליח.

אני לוקח כמה נשימות ואז זה יותר חזק ממני, אני גומר בתוך זרועותיה.

תפריט נגישות