מפגשים מהסוג האחר – דירות דיסקרטיות בצפון

אני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול, רומן מטריף עם מישהי שאני לא מכיר, זה התחיל באותן דירות דיסקרטיות בצפון, אני מת על הצפון, אני נוהג לנסוע לשם גם היום שאני נשוי. בכל פעם שאני רב עם אשתי זה זורק אותי לשם. מפגשים מהסוג האחר עם מילה, תיירת אנגליה שנתנה לי לעשות בה כרצונה וללא שום הגבלה.

מילה הייתה בלונדינית עם עיניים כחולות, מישהי שנראית כלבבי, מרגישה כלבבי, וואו אין לתאר את התחושות ואת ההרגשה הזאת שמישהי נכנסת לחיים שלך.

אז איך זה קרה? כשהייתי עובד בקיבוץ הכרתי אותה, מאז לא נפרדנו, היינו נפגשים בכיף, עושים חיים אבל באמצעות דירות דיסקרטיות כי בקיבוץ זה קצת היה בעייתי, כולם היו מדברים ואי אפשר היה פשוט לעשות סקס מטורף מבלי שכולם ישמעו וידעו.

בכל אופן, בלילה הראשון שהגענו לשם, המיטה חיכתה לנו ועליה פרחים, מישהו חוגג יום הולדת? מסתבר שלא, לא צריך חגיגות מיוחדות גם כשרוצים דירה דיסקרטית וכך היה לי עם מילה, היא לא עשתה עניין משום דבר.

היא תמיד הייתה מגיעה, משילה את הבגדים ומזיינת אותי חזק ואני הייתי מתענג על כל דקה ודקה, אין לתאר את התחושות ואת הרגעים הקסומים האלו שאני חווה בכל פעם מחדש.

איך שנכנסו בכל פעם מחדש הייתי אוהב למזוג לתוך הכוס הרטוב והבלונדיני הזה שלה קצת וודקה, אני מת על זה, אהבתי לגמוע וללקק ממנה את האלכוהול ברמה קשה.

אי אפשר לתאר את הפטיש שלי לראות אותה גונחת, היא הייתה כל כך יפה שאין לתאר. מילה הייתה אחת היפות, גם כשהייתה יושבת עליי, מכוונת את איבר שלי לתוכה ודוהרת עליו כאילו אין מחר.

אני זוכר את זה כמו אתמול, לפעמים אני מתגעגע איך שהייתה מזיינת אותי, קושרת לי את הידיים למיטה ומזכירה לי מה ששכחתי עם השנים.

אני זוכר איך הייתה מתחילה את המשחק המקדים ואיך מביאה אותי לשיאים שלא הכרתי קודם לכן.

הייתי גומר כמו מטורף והיא מיד אחרי, גומרת, מתענגת על כל רגע ורגע, נסוגה מעט החוצה ושוב חוזרת, נותנת לי להרגיש בעננים.

פעם ועוד פעם, כל הלילה היינו מנצלים כל רגע באותן דירות דיסקרטיות שיישארו חקוקות בראש שלי לעולמי עד.

לפני כמה זמן נדמה לי שנתקלתי בה ברחוב וישר הכול הציף אותי, אולי אפנה אליה שוב?

 

 

תפריט נגישות