מפגשים מהסוג האישי – שירותי ליווי מושלמים

כולם זוכרים את זה, מפגשים כאלה אי אפשר לשכוח, יש אנשים שקוראים לזה מפגשים הסוג האישי, אני אוהב לכנות את זה מפגשים מהסוג הארוטי, אבל במיוחד, אי אפשר לתאר את העונג, את התאוות בשרים, את היכולת הזאת לפגוש מישהו או מישהי ופשוט להיות ברגע הזה ללא מחויבות או אמירות מיותרות.

מפגשים מדהימים, זה בדיוק מה שפקד אותי באותו יום שישי בבוקר, שהגעתי למרכז, לא מכיר שום דבר, רק מגיע לפגישה, אולי להישאר אולי לנסוע? מה הכי כדאי לעשות? זו בהחלט שאלה טובה.

נכנסתי למסעדה, אוכל ארוחת צוהריים שלי, רואה את הבחורה המושלמת קורצת לי מרחוק, היא מחייכת, מה היא רוצה? זה שירותי ליווי או מישהי אמיתית? זו שאלה ששאלתי את עצמי ושלא תבינו לא נכון, לא הייתה לי בעיה עם זה. אני מת על נערות ליווי.

הזמנתי אותה לבוא אל השולחן, דיברנו קצת, הרגשתי שהיא מתעסקת איתי, מתחת לשולחן היא שלחה לי את היד, נוגעת בי, אני כמובן לא מתנגד, אני מרגיש את זה.

היא משחקת לי עם האיבר, היד שלה שם, אני מרגיש איך כל החושים שלי מתגרים, מרגיש לי מדהים, מרגיש לי כל חלק וחלק מהגוף שלי בצורה חזקה יותר, ברורה יותר. אי אפשר לפסוח על זה.

פתאום בלי התרעה מראש, היא פשוט יורדת למטה, מסתתרת מאחרי השולחן, אף אחד לא באמת רואה, אני מרגיש את הפה שלה  נסגר לי על האיבר, היא יונקת אותו לתוכה, רק המחשבה שזה מסוכן, מגרה אותי אפילו עוד יותר.

היא מוצצת לי ואני עומד להשתגע, מרגיש את זה בכל חלק וחלק מגופי. היא יורדת לי עוד כמה שניות ואני לא יכול להתאפק.

אני זז הצידה, רוכס בעדינות מבלי שאף אחד ייראה את המכנסיים שלי הולך לשירותים והיא אחרי, שם אני מחכה לה.

אנחנו סוגרים את הדלת ואני מזיין אותה בחוזקה על האסלה, מרים לה את הרגל, מלקק את הכוס הרטוב שלה.

חודר אליה בחוזקה, מזיין אותה עוד יותר חזק, גומר בתוכה, מרגיש את האורגזמה עוטפת אותי, מרגיש בכל חלק בגוף שלי.

אני מתנשף, היא מדליקה סיגריה ומעבירה לי, אני מאושר יותר מתמיד, אני נותן לה נשיקה ושאיפה מהסיגריה.

מישהו דופק בדלת, אנחנו מסדרים במהירות את הבגדים ויוצאים משם כאילו כלום לא קרה.

תפריט נגישות