מפגשים מהסוג המחרמן עם קוקסינליות

אני מת עליהן, לא משנה מה תגידו לי, קוקסינליות זה החיים, זה בהחלט הדבר המושלם ביותר שקרה לי וימשיך לקרות לי. אני מת על נשים כאלו, נשים גברים מה איכפת לי, העיקר הן גורמות לי להתרגש, לא איכפת לי איך ולמה.

את אחד המפגשים אני זוכר כמו אתמול, קוקסינליות חמות אש, הן הקיפו אותי בתוך דירות דיסקרטיות, מפגשים מהסוג המחרמן עם קוקסינלית.

הלכנו אליי הביתה, היו שם כמה נשים שנראות פגז, נשים מושלמות שנראות מושלם ומעבירות את הזמן שלהן בלענג גברים כמוני.

אני מתיישב בלב החדר, הן מורידות לי את הבגדים, רוקדות סביבי, מנשקות, מעבירות בי ידיים, מנשקות אותי, רוקדות סביבי.

אני מרגיש את הציפורניים האדומות על בית החזה שלי, מנשקות ומלקקות כל חלק וחלק בי, השפתיים על הפטמות שלי, מתענגות על כל חלק וחלק ממני.

אני נשכב על המיטה, עובר מהכיסא הסקסי לשם, הן מפסקות את רגליי, אני מענג אחת מהן ובו זמנית אחת מהן מענגת אותי בחזרה בעוד השלישית מתיישבת עליי ומזיינת אותי חזק.

אני מרגיש את הסקס, את הלהט, את הרגשות, הכול מתערבב לו ביחד, סקס כזה עוד לא היה, אני רוצה יותר חזק ויותר מהר.

אני אוהב את זה חזק, אני כל הזמן אומר כמה אני אוהב את זה חזק והפעם יש מישהו שהולך איתי עד הסוף, מקשיב לצורך ולרצונות שלי.

אני מרגיש את החדירה יותר ויותר עמוק, מנשק, מלקק כל חלק וחלק, אקטיבי בדיוק כמותן, אני מת לגמור, אבל נותן לעצמי עוד כמה רגעים לעכל מה שקורה שם.

אני נשכב עוד כמה רגעים וזהו, לא יכול להסיט יותר את התחושות וגומר בכל הכוח, משפריץ לכל מקום ולכל נקודה.

אני מרגיש את החדירות חזק, את משיכות השיער, את הכוחניות שבסקס, ספק אישה ספק גבר, שלוש שמטפלים בי נהדר.

אני מגיע לשיאים שלא הכרתי ויודע, שזו לא תהיה הפעם האחרונה, אני מת על מפגשים עם קוקסינליות, זה בהחלט טעם החיים וזה משהו שאסור גם לכם לפספס.

תפריט נגישות