מפגשי חברים באמצעות דירות דיסקרטיות

תמיד אהבנו להתערבב, זה משהו שאנחנו אוהבים לעשות, זה מחרמן אותנו אישית וחגיגית, מתים על סקס טוב כזה באמצעות דירות דיסקרטיות אבל לא לבד. תמיד היינו באים זוג ועוד זוג, זה היה מרגיש לנו נכון, הכי נכון שאפשר יש לומר.

באותו לילה נסענו כמה זוגות לאותן דירות דיסקרטיות במרכז, רצינו לצאת יחד מהשגרה, משהו אחר, רצינו להרגיש משהו חדש.

הדירה הייתה מושלמת, יש שם המון דברים מושלמים, מיקום מדליק, צבעים מגרים במיוחד, רצינו לצאת מהשגרה ובגלל זה גם באנו לאותה הדירה.

החברים שלנו השתרעו על הספה, התבוננו בהם, אחד מהם סימן לי להתקרב אליו, הגעתי ככה אליו, בן הזוג שלי הסתכל עלינו.

הוא סימן לי, חפן את השד שלי ולפני שהבנתי מה קורה, השד שלי כבר היה לו בפה בזמן שהחברה שלו כבר התעסקה עם בן הזוג שלי.

הקטע הזה של החלפת זוגות שגם ככה לא מחויבים זה לזו באמצעות דירות דיסקרטיות זה בהחלט החיים אבל אי אפשר להסביר את זה עד שלא רואים או מרגישים את זה.

התיישבתי על החבר שלה, הרמתי את החצאית, הוא דחף את תחתוני והרגשתי אותו בתוכי, אני מרגישה אותו מזיין אותי חזק בזמן שהבן זוג שלי מתעסק עם בת הזוג שלו, מנשק אותה, מלקק את תנוך האוזן שלה.

אני שומעת אותה גונחת וזה מגרה אותי אפילו יותר, אני מרגישה שאני רוצה אותו יותר בתוכי, אני דוחפת אותו ומרגישה את האיבר שלו עמוק יותר ויותר.

זה מדליק אותי ואני רוצה לגמור אבל מתאפקת, לא מוכנה לחכות, אני מגיעה לנחשול של אורגזמה בזמן שפתאום בן הזוג שלי משחק עם כפות הרגליים שלי, מזיין את החברה שלו והוא עצמו מזיין אותי חזק.

חודר אליי בחוזקה, אני מרגישה את זה, משהו שאי אפשר להסביר, אנחנו מגיעים לאורגזמה שאין לתאר, נזרקים זה על זו, שומעים את הדממה באוויר, זועקים את האורגזמה ברמה מטורפת.

שנייה אחר שנייה, האורגזמה מדגדגת אותנו, אנחנו מגיעים לשיא שלא יתואר. נשכבים זה לצד זו, לוקחים סיגריה, מעשנים בכיף.

רק התבוננו זה בזו, הידיים גלשו שוב לאט ובזהירות והרגשנו איך מגיע סיבוב שני של סקס שאין לתאר.

נזרקנו על הספה, הם התבוננו זה בזו והגיעו יחד לאורגזמה נוספת רק מהמגע והמשחק של הידיים שלנו והידיים שלהם שכבר מצאו את הדרך אל סף ההנאה.

תפריט נגישות