מפגש מענג ומפתיע עם נערות ליווי

אני זוכר שפגשתי אותן במקרה, הן נכנסו לחיים שלי ללא שום התרעה מראש, נערות ליווי מושלמות, בוא נאמר שלא פגשתי נשים כל כך יפות כמו הנשים הללו, נראות מושלם, הן תמיד הקרינו תחושה שאין לתאר, תחושה של חופש, אני באמת לא הטיפוס לקשרים מזדמנים ובכל זאת, זה היה שווה, לפחות מהחוויה שזה השאיר בי.

מבין אין ספור בנות אותן הכרתי עד היום הן היות מיוחדות, היו שוות, אחת מהן קראו לה מילי והשנייה הלן, נשים מושלמות שלא דורשות יותר מדי, אולי זה כל הקסם, קשרים לא מחייבים, קשרים משוחררים.

רציתי לתעד את כל מה שעבר עליי, לא היה לי יומן ומעולם לא ניהלתי אחד כזה, מה שאני יכול לספר מהזיכרון שלי את זה שהן ישר ניגשו אליי בתוך דירות דיסקרטיות ודפקו לי נשיקה של החיים, לא חשבו פעמיים, פשוט נגשו ועשו בי את זממן, מה הן עשו? תאמינו לי שזה היה הרבה מעבר למגע על שפתיים, מעבר למגע על האיבר הזקור שלי.

התחושה הייתה מדהימה, זה העמיד לי את האיבר וכל מה שרציתי זה לחדור לתוכן בתורות, הכול היה חופשי ומותר וזה למעשה היה כל הקסם שעליו אני מנסה לדבר איתכם.

אז איך הכול קרה? פשוט דמיינתי איך אני מזיין אותן חזק, לפני שזה קרה בכלל, הרגשתי שזה קורה ואני מרגיש איך הן מדהימות, נפתחות אליי כמו נשים אמיתיות.

אחת מהן דחפה את האיבר שלי לפה שלה, שואבת את כולי לתוכה או לפחות כך זה הרגיש,  ניגשות לעניין, יורדות על הברכיים ויורדות לי, מתחילות ללקק ולמצוץ כל חלק וחלק בי.

אני מרגיש כמו שאיבה פנימה, כמו בסרט בדיוני שאני בתוך תוכן, אני לא יכול לתאר את התחושה המענגת אותה חוויתי.

אני דוחף את האצבעות שלי עמוק לתוכן, מרגיש ואומר להן, אתן מתחברות לזה אה, אבל הן, מה שהן עושות משתיקות אותי ומתענגות על הדבר, אחת מוצצת והשנייה נותנת לי לחדור לתוכה עם הפה שלי, עם האצבעות שלי.

פתאום אחת מהן מוציאה ויברטור, מבקשת שאני אזיין אותה איתו, אני מחדיר לאחת מהן את האיבר שלי ולשנייה את הויברטור, הן מתענגות, צועקות, אני מרגיש את האורגזמה משני הצדדים, פרץ של התלהבות, של הנאה, הלוואי שזה לא ייגמר, זה כל מה שיש לי לצפות מסיפור הזה וגם אם ייגמר, תמיד יש סיבוב שני.

 

 

 

תפריט נגישות