נערות ליווי – פנטזיות נועדו להגשמה

אין מי שאין לו פנטזיה מדהימה להיות עם כמה נשים בו זמנית, יש כל מיני גברים ויש כל מיני נשים, יש שאוהבים מראה גוף כזה ויש אחר, יש שאוהבים שלאישה יש חזה ענק ויש חזה קטן. מה באמת כדאי? הכול בגדול הולך, לא משנה אם זה רגליים ארוכות או חזה קטן או אפילו ישבן גדול או קטן, כשמגיע הרגע, כולם רוצים להגשים את הפנטזיה אבל לא תמיד מצליחים עד שהם מוצאים נערות ליווי שוות במיוחד כמו הסיפור שאני הולך לספר לכם.

כשחושבים על זה, אני די ביישן, לא היו לי יותר מדי ניסיונות עם נערות ליווי, אני די חדש בקטע הזה, אבל ביננו? תמיד חלמתי על קטע של שלישיה אבל הרגשתי נבוך, איך אני הולך על זה? די הרגשתי בושה, לא רציתי להודות שיש לי פנטזיה אודות נשים כאילו שאני מזמין בתשלום.

מי לא רוצה לשמור את זה בסוד, אבל היום זה הרבה יותר חופשי, אני רוצה להיות עם שתי נשים ואפילו יותר. מחפש בחורה מושלמת ואם זה יהיה עם שולשה עוד יותר טוב אפילו.

באותו היום הגעתי אל דירות דיסקרטיות והן חיכו לי שם, שלוש בחורות מושלמות, יופי כזה עוד לא ראיתי, אחת שחרחרות, השנייה בלונדינית והשלישית עם שיער קצר, היו לה מן עיניים מדהימות, חזה זקור, תחת מושלם, בעצם כל מה שגבר רוצה בבחורה. בעצם כשאני חושב על זה, לשלושתן היה גוף מדהים ופתאום הרגשתי איך הביישנות נשארת הרבה מאחרי, פתאום הרגשתי הקלה משמעותית.

הן הושיבו אותי על כיסא, כל אחת בתורה ניגשה אליי, די הופתעתי מהפתיחות שלהן אבל באמת שזרמתי, פתאום כמו שאמרתי הרגשתי שהבושה נשארת הרבה מאחור, אי אפשר לתאר את התחושה הזאת עד שלא מרגישים אותה בזמן אמת.

מה שכן, הן לא בזבזו זמן, כל אחת בתורה נישקה, נגעה בי, הביאה לי ביד, הרגשתי איך אני עומד להתפוצץ מרוב אושר ואיך הזין שלי גם הוא לא מסונכרן עם מה שקורה ועוד רגע מתפוצץ עליהן.

גנחתי בקול, במקביל ראיתי את האישה האחרת מלטפת, נוגעת בי, הכול התחיל להתחמם באמת, הנשים באמת הגיעו לשיאים שלא הכרתי.

סובבתי אותן, חדרתי לכל אחת בתורה והן צרחו מרוב הנאה גומרות מאושר ואני בתוכן, לא יודע איפה לשים את עצמי, בגדול לא רציתי שזה ייגמר לעולם.

 

ה

תפריט נגישות