שלום שלום, ואל תבואו לי בחלום,
סתם… קוראים לי רומי, ואני בת עשרים וארבע. מאז השחרור שלי מצה"ל, לפני כשלוש שנים, פחות או יותר, אני מספקת שירותי ליווי, באמצעות שתי דירות דיסקרטיות באשדוד. בוודאי אתם שואלים את עצמכם – מדוע אני מחזיקה דווקא שתי דירות דיסקרטיות באשדוד? ובכן שתי הדירות הדיסקרטיות מאפשרות לי לספק ערב רב של שעות ושל פינוקים ללקוחות הקבועים שלי, שמלווים בחידושים ובריגושים, כדי להנעים את זמנם היקר ככל שניתן. אני לא מחייבת את הלקוחות שלי לגלות את הזהות האמתית שלהם, כדי לשמור ולכבד את הפרטיות שלהם. לכל דירה דיסקרטית שלי יש חנייה נוחה ונגישות מלאה, והן נמצאות במיקומים ממש נוחים.

כדאי שאספר קצת על עצמי. אז כאמור לעיל קוראים לי רומי, ולמרות שאני צעירה, אני נחשבת לבין המועדפות בסוכנות הליווי שלי. היא מרבה לשלוח לי לקוחות חדשים, וכמובן את הלקוחות הוותיקים שלי. אני לא גבוהה ולא נמוכה, אבל די צנומה. אני בלונדינית, צובעת כמובן, ושערי קצר ואלגנטי. יש לי עיני שקד ירוקות, שאף אחד לא באמת מצליח להסתכל לי בעיניים, משום שהן ממש ממגנטות. ועתה אספר לכם על אחת מהחוויות שלי בתוך דירות דיסקרטיות באשדוד.

לפני כמה חודשים שלחה אליי סוכנות הליווי שלי לקוח חדש, לצורך העניין נקרא לו לביא. לביא היה גבר מאוד מרשים, כולו משפריץ סקסיות, תעוזה וביטחון עצמי גבוה. כבר במפגש הראשון הבנתי שהוא בהחלט לא ביישן, כאשר הוא ישר ניגש לעניינים. הוא הגיע לדירה הדיסקרטית שלי באשדוד בשעה היעודה, הפשיט ממני את בגדיי, בעוד הוא נשאר לבוש, וגלגל את השדיים שלי מסביב לכפות הידיים הגדולות והחסונות שלו. הוא המשיך דקות ספורות לעסות את הפטמות הנפוחות והוורודות שלי בין אצבעותיו. למרות שכבר עשו לי את זה לא פעם, כעת ההרגשה הייתה שונה, והופתעתי לגלות עד כמה שזה עשה לי טוב, ועצמתי את עיניי כדי להיכנס לטראנס. מאוד מהר הרגשתי כבר רטובה, והלב שלי התחיל לפעום בחוזקה. לביא היה מבסוט מעצמו מהתגובות הפיסיות של הגוף שלי, והמשיך בפועלו.
פקחתי את עיניי באיטיות, וראיתי איך "האוהל" במכנסיים של לביא התרומם, והזין שלו נהיה ענקי, הגדול ביותר שראיתי מאז שנות עיסוקיי כנערת ליווי. היה לו מבט של תאווה גולמית. הוא נהנה לראות אותי כל כך חרמנית, מה שהביא עמו גל ענק של טסטוסטרון דרך האזורים הקדמיים של המוח שלו, וזה בתורו דחף את האינסטינקטים הפרימיטיביים שלו להמשיך הלאה. הוא החל לשחרר את החגורה שלו בידו השמאלית ממכנסיו, פתח את כפתורי המכנסיים, והוציא את איבר מינו הנימול והעצום מתחתוניו. על אף שנות ניסיוני בתור נערת ליווי, טרם ראיתי כלי כזה גדול, וזה משך אותי יותר ויותר. כאשר הוא חדר לתוכי הרגשתי כיצד הדם אוזל לי, פניי סמוקות, והסיפוק שלי היה אדיר.

הכול היה נפלא עד שהוא אמר – "את אחלה זיון, למרות שאת רק זונה". וזאת הייתה הפעם הראשונה וכן הפעם האחרונה שהסכמתי להיפגש עם לביא, כי גם לנערת ליווי יש את הגבולות שלה…