סטוץ לילי עם נערת ליווי

באותו הלילה פשוט התחשק לי להיות עם מישהי, אין לי בת זוג אז זה היה לא קל, מה עושים? איך אני מוצא את האחת שמתאימה לי? לא הייתה לי חברה, לא מישהי שנחשבת יזיזה, לא כלום, נמאס לי לאונן, כמה אפשר? שירותי ליווי פתרו לי את הבעיה, מישהי מדהימה שאני לא מכיר ותביא אותי לסיפוק שאליו אני שואף.

התקשרתי, ראיתי כמה בחורות, אף אחת לא מצאה חן בעיני, רגע לפני שכמעט התייאשתי, ראיתי מישהי מדהימה, נראית מושלם.

השיער שלה היה בדיוק כמו שאהבתי, האודם, השפתיים, האיפור והמראה הטבעי, תמיד אהבתי נשים כאלו, גם אם היה מדובר בסטוץ או רומן חולף.

שילמתי והיא כבר הייתה אצלי בדירה, שירותי ליווי ברמה גבוהה, אין לתאר ואין מה להגיד שזה רע או טוב, זה היה מושלם וזהו, אין להוסיף.

הגעתי איתה לחדר, היא לא בזבזה את הזמן, לא לי ולא לה, סקס מטורף, היא אפילו לא השילה ממני את הבגדים, אמרה לי אם רציתי סטוץ, היא תראה לי בדיוק איך עושים סטוץ, באים לזה לא מוכנים ואולי זו ההתרגשות.

מבלי להסביר יותר מדי פשוט ישבה עליי, החדירה את האיבר שלי אליה ואני מרגיש שאני בתוכה, סקס כזה עוד לא  היה לי, וואו זה היה וואחד מרגש.

התחושה המושלמת והמדהימה, אין לתאר מה עבר עליי באותם הרגעים האלו, הייתי בגן עדן, אי אפשר לתאר את זה, אי אפשר לתאר את התחושה של הסיפוק המושלמת.

אם היא לא הייתה מפסיקה אותי לרגע הייתי גומר בתוכה, סובבתי אותה, נרגעתי בין לבין, רציתי לזיין אותה בדוגי מטורף.

זיינתי אותה מאחור, היא הייתה פתוחה להכול, גנחה, נהנתה, הייתה בתוך זה 100 אחוז, תחושה מדהימה, מושלמת.

כמה פעמים שאני חודר והופס, אני לא יכול יותר, אני גומר כמו מטורף לתוכה, אני רוצה שהיא תהנה, אנחנו נהנים יחד.

אנחנו בתוך זה, גומרים יחד, נהנים יחד, וואו את החוויה הזאת אני  אזכור לעוד הרבה מאוד זמן, סקס עם נערת ליווי, שירותי ליווי וואו, אם מישהו ישאל אותי אני בהחלט ממליץ, זו חוויה שאף אחד לא שואל אותך, לא אומר לך מה לעשות, פשוט ליהנות וזהו. ככה הרגשתי ואני בהחלט הולך לאמץ את זה לעוד כמה פעמים.

תפריט נגישות