שלום לכל חבריי וחברותיי,

שמי חדווה והנושא של היום הוא " עיסוי אירוטי לאישה". לפעמים אדבר על נשים באופן כללי ולפעמים אדבר ספציפית על בת זוגתי, אורין. אני לא מתיימרת להיות מומחית לנושא.

החיבור הבא מניח שהאישה נשואה באושר או מחויבת לבן זוגה ושהגבר שנותן לה את העיסוי אינו בעלה או החבר שלה לטווח ארוך. האדם שנותן את העיסוי הוא "אאוטסיידר" בכל הנוגע לכל מגע אינטימי. לפני שאמשיך הלאה, זה יהיה זמן טוב לספר לכם קצת על אורין. אורין בת ארבעים ותשע, ושקת לסגירה של העשור החמישי לחייה, והיא בעלת גוף קטנטן שקל מאוד לעסות. היא בגובה מטר שישים וחמישה סנטימטרים ומשקלה  כחמישים קילוגרם. אורין אסייתית עם שיער חלק ארוך ועיניים חומות. יש לאורין זרועות חזקות מסוג העבודה שהיא עושה. היא עובדת בחברת מזון ומרימה ארגזים כבדים של פופ. רגליה קטנות. העור שלה חלק בכל הגוף. השדיים שלה בדיוק בגודל המתאים לה. אני אוהבת את הדרך שבה הם משתלשלים כשאורין מתיישבת ואני אוהבת את הדרך שבה הם משתטחים כשאורין שוכבת על הגב. הישבן שלה מוצק וניתן ללחוץ. יש לה כתם לידה חמוד בישבן הימני לכיוון הירך. יש לאורין גם חיוך נחמד.

אני אוהבת לראות כשאורין מקבלת עיסוי אירוטי מגבר אחר. ההנאה שלי נובעת מלראות את אורין מרוצה. אני גם אוהבת לצפות בתגובות של בחור כשהוא נוגע באורין בכל מיני מקומות שונים. אם הוא חדש לה, אורין על פח רוב מגבילה את העיסויים. בהמשך, לאחר שתכיר ותרגיש בנוח עם האדם, היא עשויה לאפשר לו לעסות אותה על כל גופה כולל אזורים שבדרך כלל רק אני מורשית לגעת בהם. אני לא אשקר לכם ואגיד לכם שהיא מעולם לא התגרתה מינית במהלך קבלת עיסוי אירוטי, אך לעתים רחוקות זו כוונתה עם מישהו חדש.

אני מוכרחה גם להגיד לכם שאנחנו לא סווינגרים. לא החלפנו בני זוג או קיימנו יחסי מין מחוץ לנישואינו. "סקס" למטרה זו פירושו קיום יחסי מין. זה לא אומר שאנחנו גאים. אנחנו אוהבים להשתזף בעירום וליהנות להיות עירומים עם בי אדם אחרים במסגרת חברתית. אני מניחה שאפשר לומר שלשנינו יש רצף קצת אקסהיביציוניסטי. יש לנו חברים שהם סווינגרים, אבל אנחנו שומרים על הקשר שלנו איתם אפלטוני למהדרין. אנחנו אוהבים לחשוב שאנחנו עם ראש פתוח בכל הנוגע לשיפוט אורח חיים של אנשים אחרים….