הי, קוראים לי דניאל, וזה הסיפור שלי על עיסוי אירוטי.
הייתי לקראת סגירה של עסקה ענקית, ובוודאי תבינו עד כמה התרגשתי ששלושת שותפיי לעסקה אישרו באופן סופי את סגירתה, ולא ממש ניסיתי להסתיר את ההתרגשות שלי, ויצא לי "ענק" בשיא ההתלהבות, לא ממש בריא לאיש עסקים, אבל ניחא. בתום חודשיים של משא ומתן, השקעה, מסע שכנועים, בונוסים, ומה לא, זה רק טבעי שארגיש בעננים שהכול התנהג בדיוק כמו שצריך.
אחד מהשלושה בא ללחוץ את ידי, והחמיא לי על כישורי העסקים שלי, ובאותה הנשימה יידע אותי שכעת באה השעה להירגע ולשנס מותניים. כאשר שני רעיו המשיכו לשוחח ויצאו חרישית מחדר הישיבות, המשכנו לשוחח קלות. אגב, ממש חוצפה מצדי, שכחתי להציג את עצמי. ובכן, קוראים לי דניאל, ואני איש עסקים בתחילת הדרך, אבל די ממולח. לאיש העסקים שנשאר לשוחח עמי קוראים יהל. היינו פחות או יותר באותם הגילאים, וגם במראה החיצוני ניתן היה למצוא קווי דמיון, כך שהחיבור הקוסמי בינינו נראה ממש טבעי. יהל שאל מה אני מתכוון לעשות כעת, לכשירד כל הלחץ? הודיתי בשיא הכנות שטרם חשבתי על העניין, ויהל הזדרז לשלוף כרטיס ביקור והצמיד ליד שלי אותו.
לרגע חשבתי שאני מדמיין, אבל על הכרטיס הופיע השם ומספר הטלפון של בחורה בשם מאיה. ושם, באותיות קידוש לבנה הופיעו שלוש מלים – שירותי עיסוי אירוטי. בהתחלה הסמקתי קלות, וניסיתי למחות ולסרב להצעה הדי בוטה של יהל, יש להגיד, אבל הוא הקדים אותי ואמר – "דניאל, סמוך עליי, אתה רק תודה לי אחר כך". אמרתי שאחשוב על זה ברצינות, לחצנו ידיים ונפרדנו לשלום.
והחלטתי לאחר דין ודברים עם עצמי ללכת על זה. מה יכול להיות הכי גרוע? מקסימום אעזוב בנימוס ואפרד ממאיה לשלום. הרמתי למאיה טלפון, ובהיסוס מה הצגתי את עצמי, והוספתי שיהל שלח אותי. מאיה הייתה מקסימה. היא הבינה את המבוכה שלי ושכנעה אותי להגיע אליה. החלטתי ללכת ברגל, כדי לחלץ עצמות. הגעתי למקום עם הרבה אדרנלין, בשל השלמת העסקה, נכנסתי למעלית והקשתי בחשש בדלת החדר. בחורה אקזוטית ויפהפייה פתחה את הדלת, והציגה את עצמה בשם מאיה. מיד הייתה בינינו כימיה, וחיש מהר התוודיתי שזאת הפעם הראשונה שאני מתנסה בסוג שירות שכזה, ואינני יודע למה לצפות, ומה זה בכלל אומר עיסוי אירוטי?
מאיה הרגיעה אותי עם קולה הנעים, וסימנה לי ללכת אחריה לחדר. החלל היה די קטן בממדיו, אך בהחלט סימפטי, כאשר האינטימיות זעקה בכל רמ"ח איבריו. שולחן העיסוי היה מכוסה בסדין לבן, וניצב ממש במרכז המקום. מהצד הימני הבחנתי במראה ממש ארוכה, ותהיתי אם אני אמור להתבונן בעצמי מקבל את העיסוי האירוטי. מאיה הוסיפה שיש פה אמבטיה, לכל מקרה שארגיש צורך לשטוף את עצמי, וברגע שאהיה מוכן, אז לפשוט את הבגדים מעליי, ובעיקר להירגע. "אני אשלח לך מיד את המעסה". די התאכזבתי, בשל החיבור שנוצר בינינו, די היה בא לי שמאיה תעשה לי את העיסוי הארוטי, אבל ניחא.
אם זה בכלל אפשרי, לאחר דקות ספורות נכנסה לחדר בחורה שנראית כאילו הוציאו אותה מהמגזינים הכי יוקרתיים, שפו אמתי. קראו לה שרית. שערה האדמוני והארוך השתפל הישר מסביב לפניה המושלמות, שהדגישו את העיניים החומות והיוקדות שלה. היא לבשה שמלה בייסיק שחורה, ועטתה מעליה חלוק עבודה לבן. נשארתי עם פה פתוח, שרית הייתה התגלמות הסקסית בהוויה. לאחר היכרות קצרה, היא ניגשה לעצם העניין.
היא ביקשה שאשכב עם הפנים למטה, מה שרווח לי, כי הזקפה שלי הייתה במלואה לחלוטין למן הרגע ששרית נכנסה לחדר. שמעתי אותה סוחטת את שמן העיסוי ואת הצליל הרטוב של ידיה מתחככות האחת בשניה.
אני אתן לדמיון שלכם להתפרע, ורק אסכם שזאת בהחלט הייתה סוג של חוויה מינית שמעולם לא עברתי, ובאמת שנהניתי מכל רגע ורגע של העיסוי הארוטי שעברתי. אחלה עסקה עשיתי, פעמיים כי טוב…