בוקר טוב,

קוראים לי אדווה, ורציתי לשתף אתכם בחוויה של עיסוי אירוטי שעברתי. אני חוזרת באופן קבוע למכון משום שיש לי מנוי שמאפשר לי מספר בלתי מוגבל של מפגשים. אבל מה שאני הכי אוהבת זה כששנינו הולכים עם בן הזוג שלי. זה נדיר יותר כי הוא עובד, אבל זה קורה די קבוע בסופי שבוע. הבנתי בפגישה הראשונה שלי באותו מכון של עיסוי אירוטי שהרבה מההתרגשות וההנאה שלי הגיעו מנוכחותו של בעלי בזמן שהייתי במפגש. אבל רציתי יותר. כשהתחלתי לראשונה, בעלי לא היה מודע למה שקורה. העונג שהיה לי היה לעשות משהו בסתר. בביקור השני שלנו יחד, רציתי שבעלי יראה. הסברתי זאת לצוות המכון במהלך פגישת הסולו הקודמת שלי. הם אמרו לי שהם יארגנו דברים לפגישה הבאה שלנו, תוך שימוש בשתי הבקתות הצמודות שלהם מופרדות במראה חד-כיוונית.

לא ידעתי בכלל מה תהיה התגובה של בעלי, האם הוא יהיה עצוב או כועס, או אילו השלכות עשויות להיות לכך על הזוגיות שלנו. אבל הייתי מודעת לכך שזה ישנה את עיניו במכון עיסוי אירוטי הזה ובפגישותיי העתידיות. אבל הרצון להזדיין מול בעלי היה בלתי נסבל. מכיוון שידעתי שניפרד בפגישה הבאה שלנו, הכנתי את בעלי למקרה הזה. הוא לא התנגד. שבת אחת, אם כן, הלכנו לשם למפגש משותף. הצוות קיבל את פנינו בחום כרגיל. הסברתי שאני רוצה שבעלי ואני נקבל טיפול בנפרד. כל אחד הוביל אותנו לחדרים שונים אבל רציפים. לעת עתה הווילון היה סגור. שמו אותי על שולחן העיסוי. הייתי ערומה, כמו שהייתי רגילה. המעסה שלי, אסייתי, התחיל לעסות את הגפיים, הידיים והרגליים שלי. על המסך ראיתי שגם בעלי מטופל והוא עירום בדיוק כמוני. שמתי לב שהמעסה שלו היה שחור גדול, מאוד מרשים. הבנתי ששני המעסים שלנו היו בערך מסונכרנים. מה שנעשה לו, זה נעשה גם לי, פחות או יותר באותו זמן, המעסה שלי צופה בקולגה שלו על המסך. את ההוראות שהם נתנו לי, שמעתי אותן מהדהדות, משוחזרות בצורה תקיפה יותר על ידי השחור הגדול.

אז כשהיינו על הבטן, המעסים שלנו התעסקו עם הירכיים והתחת. הרגשתי את ידיו של המעסה שלי לפזר את ישבני לפי שיקול דעתו של הלישה שלו, בהחלט גיליתי את הקו שלי במידה רבה. האגודלים שלו לא היססו לגעת בפי הטבעת שלי. ראיתי באחד המסכים שמסגרתו את התחת של בעלי בתקריב, הרעיפו אותנו באותן ליטופים. מצדי כבר הייתי רטובה, גם במניפולציה וגם בדמיוני. הייתי להוטה לראות איך הדברים ימשיכו. לאחר מכן נאלצנו להסתובב על הגב. לבעלי היה קשה. הוא היה נבוך ורצה להסתיר את זקפתו בידיו. אבל המעסה שלו חייב אותו להסיר אותם על ידי הזזתם בכוח לאורך גופו. ואז הוא גרם לו לפזר את רגליו והוא עיסה את כל האזור סביב המין. המעסה שלי עשה לי את אותו הדבר. הוא לש את החלק הפנימי של הירכיים עד למפשעה. מבחינתי הוא נגע בשפתיים החיצוניות. עבור בעלי, הוא שפשף את קצה הביצים שלו. זה הדגיש עוד יותר את זקפתו. לאט לאט, הידיים היו מתקרבות זו לזו כשהן מגיעות למפשעה. המעסה שלי סיים בכך שהעביר לסירוגין כל אחת מכפות ידיו על כל פני הכוס שלי. בעלי שפשפו את הביצים שלו ביד שמאל, ואז ביד הימנית, וכן הלאה.

המעסה עזב לבסוף את הירכיים והחל לאונן עליי על ידי שפשוף שפתי עם שני אגודליו. ראיתי שהמעסה של בעלי הושיט את הליטוף שלו על האגוזים יותר ויותר על הפין. ואז, מה שהיה אמור לקרות קרה. המעסה שלי פרש את שפתיי וזו של בעלי משכה את העורלה לאחור. באותו רגע ראיתי שהווילון שהסתיר אותי למראה בעלי נפתח. הוא נבהל מיד וניסה לעצור את ידו של המעסה אך לא הצליח כי הבחור היה הרבה יותר חזק ממנו. הוא בטח חשב שאני יכול לראות אותו מאז שהוא ראה אותי. שמעתי את המעסה מסביר שזו מראה חד כיוונית. כשנדמה היה שאני מתעלם מהתא שלהם, לא מסתכל לכיוון הזה – אלא לכיוון המסכים הנסתרים מעיניו – הוא סוף סוף שכנע את עצמו. רק אז הוא הבין שהמעסה שלי נוגע לי בכוס. אבל המעסה שלו לא נתן לו זמן למחות, לקח את הזין שלו ביד והחזיר את זקפתו…