פנטזיה צריך להגשים – נערות ליווי בצפון

תמיד אמרתי שפנטזיה חשוב להגשים, אי אפשר לוותר על זה, כל אחד ואחת עם הפנטזיה שלהם, לי למשל תמיד הייתה פנטזיה של אורגיה מטורפת, אני ועוד כמה נשים. אני אמנם סטרייט אבל תמיד הדליק אותי המפגשים של כמה וכמה אנשים בחדר, להט, ריחות, סקס, ארוטיקה, זה בהחלט דברים שאי אפשר להעביר ולהגיד שהם שגרתיים.

את שתי האחיות שעבדו בתור נערות ליווי בצפון הכרתי במקרה, חבר המליץ לי עליהן ואמר לי תשמע, זה הדבר שאתה צריך כרגע בחיים.

פגשתי אותן בחדר בית מלון, מפנק משהו, ריחות, טעמים, מזמין ביותר, הן נשכבו כל אחת בצד האחר, זה היה מדהים, הקימורים שלהן, הגוף המושלם. אי אפשר לתאר את השלמות הזאת וכל זה מגיע לי? מה עשיתי שזה באמת מגיע לי? זו בהחלט תהייה שתמיד רצה לי בראש.

בזמן שאחת רוקדת איתי בחדר, השנייה עדיין נמצאת על המיטה, לא זזה, היא מלטפת את גופה ובזמן שאני רוקד עם אחותה, אני מזמין גם אותה לחגיגה.

אנחנו רוקדים בחושניות, הן מלטפות אותי כמו פסל, מורידות ממני את הבגדים עם הפה, עם השיניים, עם השפתיים.

אני מרגיש את הלשון שלהן מתחילה לי בתנוך האוזן וממשיכה מטה, מטה ישירות אל המפשעות, מפסקות לי את הרגליים, אוחזות בכף היד שלי ומתחילות ללקק אותי בהנאה.

הן אוחזות את האיבר שלי שני צדדיו ומתחילות לגעת בי, לעסות לי את הזין בטירוף, אני עומד להתפוצץ, כל מה שאני רוצה זה רק לגמור.

אני מתאפק, לא רוצה שזה ייגמר, מוקדם מדי, אני לא רוצה שזה ייגמר אני מייחל שהקרוסלה של התענוגות הזאת לא תיגמר כל כך מהר.

עוד כמה פעמים ואני גומר וזה משהו שאני הכי פחות רוצה כרגע.

אני מרים אותן, כל אחת בתורה ומזיין אותן חזק שהן נשענות ומתכופפות על הספה. הרגליים שלהן מפוסקות ואני מזיין אותן בדוגי מחרמן ומטורף.

הן גונחות כמו מטורפות וזה מדליק אותי אפילו יותר, אני מכניס את הזין שלי פנימה, מרגיש את הרוך, את הרטיבות שלהן וגומר כמו מטורף בדיוק כשהן גומרות איתי יחד.

אני שומע את הגניחות, מריח את הריחות וממשיך, מגיע לעוד ועוד אורגזמה מטורפת. אנחנו מתרפקים זה בזרועות זו ונהנים מהשקט, מהרגע של אחרי, מה שהיה כאן בטוח שלא יישכח כל כך מהר.

תפריט נגישות