ערב טוב לכם,

קוראים לי אדל, ואני גאה לספר לכם שאני כבר חמש שנים עוסקת בתור נערת ליווי, ושוכרת את אחת מן דירות דיסקרטיות בחולון. הנתונים שלי לא יותר מדי מרשימים, אם נודה על האמת. אני מאוד נמוכה, ולא ממש נחשבת לרזה. הפנים שלי לגמרי פשוטות, ולמעשה אין בי שום דבר ייחודי, חוץ מזה שאני חיה במיטה. אוהבת וחיה בשביל סקס. והיה זה רק טבעי שבמוקדם או במאוחר אתפרנס מסקס. מעטים יודעים במה אני עוסקת. שמרתי בקנאות על תחום העיסוק שלי מפאת הכבוד להורים המבוגרים שלי. קודם כל, לא רציתי על המצפון שלי שהם יחטפו התקף לב לכשידעו את האמת על העיסוק שלי. ושנית כל, די התביישתי להודות בפניהם שאני מוכרת את גופי לגברים שונים.
הכול היה יכול להימשך ככה לנצח נצחים, עד שביום חורף אחד הגיע לאחת מן דירות דיסקרטיות בחולון שאני שוכרת גבר, ואיך שפתחתי את הדלת נפלו פניי. היה זה החבר הכי טוב של אבא שלי, יוסי. שנינו היינו בשוק, וגמרנו אומר לשמור את הדבר בסוד בינינו. כמובן שלא היה בינינו שוב דבר באותו המפגש. למרות שהחלטנו לשמור על קוד השתיקה, הספק כרסם בי, לא הרגשתי בנוח עם המצב המבאס הזה, והחלטתי להתוודות בפני ההורים שלי.

קבעתי להיפגש אתם ביום שני בשמונה בערב, והגעתם לביתם. הם היו ממש לחוצים, וחששו מהנורא מהכול. האמת שהם חששו יותר שאבשר להם שאני חולה סופנית. התחלתי את השיחה בכך שהרגעתי אותם שאני ממש לא חולה, אבל עליי להתוודות. וכדאי שימשיכו לשבת, כי מוצא פי לא יהיה קל בשבילם.

ואז בנשימה אחת חשפתי בפניהם שאני נערת ליווי כבר כמה שנים, ויש ברשותי את אחת מן דירות דיסקרטיות בחולון. אפשר היה לחתוך את הדממה בסכין. אף אחד לא העז לדבר ראשון, וכולם השפילו את מבטיהם לרצפה.
אימא שלי הראשונה שהפרה את הדממה – "ולמה לא סיפרת לנו כל השנים האלו? לא מגיע לנו לדעת במה הילדה שלנו עוסקת? את לא סומכת עלינו שנבין אותך?"
האמת שהשאלות שלה הפתיעו אותי. ציפיתי לים של צעקות, אבל במקום זה קיבלתי את התחושה שהם נעלבו שלא בטחתי בהם מספיק מכדי לשתף אותם בסוד הכי גדול שלי. ואז אבא שלי המשיך – "אנחנו ממש סומכים עלייך, ואם זה מה שאת רוצה לעשות בחיים, תעשי. ככלות הכול, כל עבודה מכבדת את בעליה. חרף העובדה שלא תמיד היינו פתוחים יותר מדי בכל מה שקשור לסקס, אני חייב להגיד שאני בשוק ממך. תמיד היית תלמידה מצטיינת, אז למה למכור את הגוף שלך, במקום להפעיל את המוח שלך. נראה לי שאת מסוגלת להרבה יותר מאשר סתם סקס. ולמה לך לשכור בכלל דירות דיסקרטיות בחולון?"

למרות שהכנתי את עצמי לכך שהם יעליבו אותי, התגברתי על העלבון, והתחלתי להסביר – "יבוא היום שארשם לאיזה מכללה טובה, שיהיה לי מספיק כסף, ואז אשתמש בתבונה בשכל שלי. אני שוכרת דירות דיסקרטיות בחולון משום שאני רוצה מקום נקי ואינטימי בשבילי ובשביל הלקוחות, ובעיקר כי לא ידעתם מה אני עושה ופחדתי שתגלו כבדרך אגב".
אחרי זה בכינו הרבה, התחבקנו, ומאז אני מרגישה הרבה יותר טוב, ומקפידה לספר להוריי הכול…