גוד מורנינג לכולם,

מה חדש אצלכם? מתכוננים לקראת יום כיפור? יש לכם הרבה חטאים שעשיתם שעליכם לכפר עליהם? באופן אישי אני חושבת שזה ממש בולשיט אחד גדול, יום אחד של צום יעשה אתכם קדושים? נראה לכם? אני צמה מלא ימים בשנה, והחיים שלי ממש לא תותים. אז בואו ונתחיל מההתחלה. קוראים לי שינה. אני בת שלושים וחמש אוטוטו, ומספקת כבר חמש עשרה שנים שירותי ליווי.

 

למי שתוהה, שירותי ליווי לא בהכרח כוללים סקס תמורת תשלום.

יש לי הרבה לקוחות שמבקשים ליהנות מחברתי באירועים רשמיים, עסקיים או חברתיים, לקוחות אמידים, שממש לא רוצים להשפיל את עצמם ולהגיע לאירועים בגפם, ועל כן הם שוכרים מבעוד מועד שירותי ליווי. את הלקוחות האלו אני הכי אוהבת, ומי ייתן שהם יתרבו יותר ויותר. להגיד שמצבי חריג יהיה אנדרסטייטמנט. בכל פעם שעצרתי במקום של לקוחות פוטנציאליים בפעם הראשונה, היה לי רעיון בסיסי למה לצפות, אך היה משהו שתפס אותי לא מוכנה כשאליאס פתח את הדלת של הדירה הדיסקרטית והזמין אותי להיכנס פנימה. זה לאו דווקא היה בגלל איך שאליאס נראה; נכון, אליאס היה נאה מספיק, כנראה באמצע שנות הארבעים המוקדמות לחייו – בערך בשבע, אולי שמונה או תשע שנים מבוגר ממני, גובהו היה בערך מטר שמונים וחמישה וחצי סנטימטרים, כך ניחשתי.

לפני שהייתי מקבלת לקוחות, סוכנות הליווי שלי הייתה מעבירה אליי פרטים קטנים ובסיסיים, כמו לדוגמה – שם, תיאור פיזי, אהבים או לא אוהבים, תמחור, אישור על חשבון בריאות נקי ובקשות מיניות לא בדיוק אמרו את כל הסיפור של מה שהייתי מעורבת בו. העיצוב החם של הבית של אליאס לא היה אופייני ללקוחותיי הרגילים. גם היחס והברכה הנעימים של אליאס לא היו.

אליאס אמר – "הי, את בטח שינה, אני מניח? בבקשה, תיכנסי". הוא החזיק את הדלת פתוחה עבורי וקיבל אותי פנימה. יישרתי את שמלתי הכחולה ונכנסתי פנימה באדישות, בקושי השמעתי קול בעקבים הגבוהים שלי. הושטתי את ידי לעברו – "נעים להכיר אותך, מר לוי". "בבקשה, זה אליאס", הוא אמר, לקח בעדינות את ידי וליווה אותי פנימה – "אני מקווה שהמקום לא היה קשה מדי למצוא?". "לא, בכלל לא אליאס", עניתי וחייכתי בחזרה בנועם. כשהוא התחיל לסגור את הדלת, משהו משך את עיניו – "וואו, זה המוסטנג שלך שם בחוץ? שמעתי אותו מתרומם לפני כמה דקות אבל לא חשבתי לקשר אותו אתך.".

 

חייכתי בערמומיות, "למה לא? עשיתי מתנת יום הולדת קטנה לעצמי בשנה שעברה". מה אומר ומה אספר, לא בדיוק זכורים לי כל פרטי המפגש, אבל זה היה פשוט אגדתי. החיבור בינינו היה מידי, מיד שהופשר הקרח. והסקס? כמובן שהוא היה מעבר לכל דמיון…