בדרך הביתה מאוניברסיטת דרבי, בית ספר פרטי לבנות, תייגה גבי יחד עם שתי חברותיה, טינה ונטשה, לגלידרייה בדרך הביתה. היא הייתה בת 18, בשנה האחרונה שלה בבית הספר, עם שיער בלונדיני מלוכלך, פנים עגולות ומושכות עם חיוך עם גומות, וגוף (במיוחד בשדיה) שהיא די גאה בו, בהיותה עקומה ללא שמנמנות כשהיא שומרת על שגרת אימונים ביתיים. טינה הייתה נערה ברזילאית קטנטונת ושזופה עם אישיות נלהבת, שיצאה עם שכנתה נטשה במשך שנים, נערה די בהירת עור ממוצא איטלקי, שלעומתה הייתה מתנהגת היטב וענווה. שלושתם היו לבושים במדי בית הספר של אקדמיית ג'ינרב: חצאית משובצת כחולה, חולצה לבנה, בלייזר ועניבה, כאשר נטשה לובשת את להקת אליס הכחולה האופציונלית. הם לקחו יחד דוכן בפינה, והזמינו שלוש מנות שמש, תוך כדי רכילות על בנות ומורות אחרות.

"אז, מתי אתה מתכוון להשיג לעצמך גבי חברה? או לפחות להשתחרר!" שאלה טינה, ונטשה הסמיקה לנוכח השאלה הישירה. גבי הייתה בתולה, מה שהרגיש קצת מוזר כאשר נערות מעוצבות כמו נטשה (קצת מתנשאות בשיחה, ובאופן טבעי חיית המחמד של כל מורה) קיימו יחסי מין קבועים. היא בהחלט רצתה לחוות את החוויה המינית הראשונה שלה, אולם ככל שהייתה נלהבת מינית, היא הייתה לא רומנטית באותה מידה, לא דאגה לרעיון של זוגיות או התחייבויות בשלב הנוכחי בחייה. טינה ונטשה תרמו לתפיסה הזו, כאילו שנראה שיש להם מערכת יחסים מאושרת, טינה התוודתה בפני גבי שהיא מגלה שהחברה שלה נהיית קצת משעממת במיטה, אין לה שום קיפולים או פטישים, אלא רק רוצה להתכרבל. ובאופן רומנטי לאכול כוס בלי שום רצון להתנסות. גבי, כשהיא פתוחה לנסות הרבה דברים שונים, לא רצתה למצוא את עצמה כל כך מוגבלת במערכת יחסים, למרות שהיא הבינה את האירוניה שהרצון הזה לגיוון גרם עד כה לכך שחיי המין שלה לא היו קיימים. היא משכה בכתפיה "אמרתי לך קודם, אני לא ממש מחפשת חברה כרגע, וכנראה שפשוט מעולם לא קיבלתי את ההזדמנות לקיים יחסי מין מזדמנים לפני…" "אני חושבת שחשוב שתמצא מישהו שאתה אוהב לפני שאתה עושה התעלסות כלשהי. אתה לא רוצה לחוות את החוויה הראשונה שלך עם אדם אקראי…" הציעה נטשה, מיושן עבור בחורה שאכלה כוס.

"היא רק צריכה זיון טוב כדי להוציא אותה מהשמלה שלה!" טינה צחקקה, נהנתה להקניט את חברתה בכך שהיא מפורשת. גבי צחקה את זה, והשיחה נמשכה עד שטינה ונטשה התחילו להאכיל זו את זו בשובבות בכפיות קטנות מהחולצות שלהן, כשגבי מרגישה קצת גלגל שלישי. היא הגיעה לדוכן שמאחוריה ולקחה עיתון מקומי שהושלך כדי לדפדף בו, לא באמת ציפתה שיהיה הרבה עניין אבל זה היה משהו לעשות במקום לצפות בפלירטוט החמוד של בני הזוג.

היא הופתעה לראות מודעת דרושים שתפסה את עיניה.  "האם את ילדה בת 18 עד 24 עם הערכה לנשים ורצון לחקור את המיניות שלך בצורה מהנה ומגוונת? תוך כדי שהיא מרוויחה קצת כסף במקביל! הגש בקשה להיות מלווה בסוכנות של שירותי ליווי.  לא נדרש ניסיון עבר, רק תחושת הרפתקה, נכונות לנסות דברים חדשים, ורצון לרצות את אחיך הנשים! אתה תבחר את העבודות שאתה מקבל, אז לעולם לא תלחץ לעבוד כשלא תרצה בכך. תראה את זה יותר כתחביב בתשלום מאשר עבודה!" לאחר מכן עקבו אחר הפרטים כיצד להגיש בקשה.

גבי קראה את הפרסומת בחוסר אמון. היא ידעה כי שירותי ליווי הוא בעצם זנות אבל יותר אקסקלוסיבי עם לקוחות עשירים, ונראה שזו סוכנות רק ללקוחות נשים. היא לעולם לא חשבה על זה בעצמה, אבל כשראתה את הפרסומת כל כך זמן קצר לאחר שהקונה לעצמה על היעדר סקס בחייה, נראה שהדברים נכנסו למקומם. זה ייתן לה חוויות מיניות מגוונות, אולי אפילו הזדמנויות לנסות דברים שונים אם יש לקוחות מסולסלות, אבל לכל הפחות זה יהיה מגוון של אנשים שונים, ולא רק אדם בודד במערכת יחסים מונוגמית.

 

עצם טבעו של זה פירושו שכל המעורבים היו מודעים לכך שלא יהיו התחייבויות, רק עבודה ללילה אחד. היא אפילו קיבלה על זה תשלום, וחשדה שהעבודה תהיה בערבים, כך שהיא תתאים לבית הספר בקלות! זה נראה כמו פתרון מושלם שהגיע בזמן המושלם, וגבי תלשה את הדף מהעיתון, מתכננת לחשוב על זה שוב בבית ולהגיש בקשה אם זה עדיין נראה רעיון טוב…

תפריט נגישות