שלום לכם יקיריי ויקירותיי,

קוראים לי אדווה, ואני מספקת שירותי ליווי . אני כבר לא מספקת שירותי ליווי רגילים, כבר כמעט עשר שנים. אבל הלכתי לשם לא רק כדי להרוויח קצת כסף אלא גם לאלף את התשוקה המינית שלי שהייתה לי ברמה מוגברת. לכן יש לי את הרצון לקיים יחסי מין יותר מפעם בשבוע כפי שרוב הנשים בגילי מרגישות וצרכים. וכדי לעשות זאת, אני משתמשת בטריקים ובעוזרים שונים. למשל, אלה יכולים להיות משחקים מיניים, התלבשות במשהו מרגש, שימוש בחומרי סיכה מכל הסוגים, והכנתו במקומות מעניינים. בן זוגי מנסה לעמוד בקצב של כל הגחמות שלי לגבי זה כשהוא מנסה להפעיל את הנישואים שלנו – וכן, הוא יודע שעבדתי בתחום של שירותי ליווי והוא אפילו מפנטז על זה. חומרי סיכה הם הדבר האהוב עליי. כל סוגי שמני הבישול עושים זאת: זרעי פשתן, תירס, תירס, דלעת, חמניות, חרדל וכן הלאה – ממש כל דבר, אפילו חמאת פרה. אז לכו על כל הקרמים: לגוף, לפנים, ללילה, ליום… וכמובן, לחומרי הסיכה המיוחדים שנמכרים בחנויות המין ובתי המרקחת: עם חימום וקירור, מסריחים וחיוורים, ועם כל כך הרבה וריאציות נוספות. לכן אני אוהבת את הגריז – כשאתם רוצים להעצים ולפשט את חיי המין שלכם, חומרי סיכה עוזרים מאוד.

אבל היום, החלטתי להרגיש את עצמי הרבה יותר בתדמית של מי שמספקת שירותי ליווי VIP – ובגלל זה לקחתי את שמלת בית הספר של בתי בת ה-שתיים עשרה ולבשתי אותה. מיותר לציין שהיא כרגע בבית הספר ואמורה לחזור רק אחרי 5 או 6 שעות אז היה לנו מספיק זמן. התלבושת הייתה צמודה מאוד עבורי, כל כך הדוקה שהדגישה את השדיים שלי הרבה יותר, מה שגרם להם להיראות הרבה יותר מועילים, כדי להפוך לפחות בגודל השלישי במקום השני הרגיל שלי. גם האורך שלו היה קטן – הוא בקושי כיסה את הישבן והערווה שלי (אבל על הבת שלי זה נראה נחמד וצנוע, רק 10 ס"מ מעל הברך – סקסי, כן, אבל עדיין, צנוע). מבחינתי, זה לא היה צנוע בכלל, שכן ההיקף הגדול יותר של התחת והמותניים שלי גרם לזה להיראות מפתה ויותר מפתה. כן, נראיתי עכשיו בהחלט כאחת מבנות הקולג' אם לא לחפור בניואנסים. או יותר נכון אחת מבנות הליווי שרוצה מאוד לפתות את הלקוח שלה.

בן זוגי עבד בארון שלו כשנכנסתי, כל כך סקסית ורוצה סקס אתו. הוא ראה אותי והבין הכול ממבט ראשון. סגרנו את החלונות הגדולים שלנו והתיישבתי עליו. המחווה הזו גרמה לחצאית שלי לעלות בצורה חיה, לחשוף את המקומות האינטימיים שלי למראהו. הוא לחץ את ישבני בשתי ידיו ונישק את הפטמות שלי דרך העניין. לאחר מכן, הוא פתח באיטיות את כל 5 הכפתורים וחשף את השדיים הלבנים שלי והתחיל לנשק אותם כבר בלי שום מכשול להגיע לבשרי. התיישבתי על הזין שלו אחרי שהוצאתי אותו מהמכנסיים וכשהוא המשיך לנשק אותי, עליתי וירדתי על הנקר שלו.

מה שבן זוגי לא ידע – נתתי לו כדור ויאגרה לפני שהתחלנו. איך הוא לא שם לב לזה? בגלל שהוא שתה אותו מעוך יחד עם מילקשייק, הכנתי לו לפני חצי שעה. זו הסיבה שהוא לא סירב לקיים יחסי מין זמן קצר לאחר ההתחלה – והוא אפילו קם וכופף אותי בתנוחת הכלבלב, חדר יפה וחזק והתחיל לזיין אותי בלהט, בעליל יותר להט ממה שיש לו בדרך כלל. הרגשתי כולי בוער מהאנרגיה שלו והודיתי ליצרני התרופה הזו על הנס הכימי הקטן הזה. הצימאון שלי לסקס הסתפק כעת עד לפעם הבאה והצלחתי להיזכר בתחושות הפאקינג הטוב שחוויתי כשהייתי אחת משירותי הליווי. אבל הוא לא רצה להפסיק, למרות העובדה שקיבלתי את מנת ההנאה שלי. הוא דפק בהדרגה את החור שלי, סטר עם רגליו על ירכי. התחלתי לחוות גל נוסף של באז וכשגמרתי שוב, הוא עדיין לא רצה לעצור את התהליך המתודי שלו. למען האמת הופתעתי. הצעתי לינוק אותו כדי לגרום לאורגזמה שלו להתקרב מהר יותר והוא הסכים. הנחתי אותו בכיסא וכיסיתי את הזין שלו בשפתי. השתמשתי קצת בפה, השתמשתי בידיים ודחפתי אצבע לתוך חור התחת שלו – ידעתי שהוא אוהב את זה. רק עניין של שניות – והזרע שלו מתפזר לכל עבר, עולה על הלבוש שלי ועל הכיסא, ואפילו על הפנים שלי. ובכן, רציתי לשטוף את הבגדים האלה בכל זאת…