נמסטה חביביי,

קוראים לי אורה, ואני נערת ליווי כבר מספר שנים טובות. לא אסגיר פה את גילי, רק אציין שאני כבר ממש לא צעירה, ועמוק בעסקי הליווי. אני כמעט מטר שמונים וחמישה סנטימטרים, מה שמגביל את העיסוק שלי רק ללקוחות מאוד גבוהים, כך שהשפע של ההצעות פחות זורם, לצערי. אבל עבודה ברוך השם לא חסר. אני שוכרת כבר הרבה שנים שלוש דירות דיסקרטיות בתל אביב-יפו. אני יודעת כי יצא שם רע לכל אותן דירות דיסקרטיות בתל אביב יפו, אבל אני חושבת שהן פשוט אחלה, וזאת תודות להתפתחות בעידן המודרני של מה שהיה פעם נקרא מכוני ליווי, רק שעכשיו זה נעשה בתוך דירות דיסקרטיות בתל אביב-יפו אינטימיות והרבה יותר איכותיות, מה שקנה לו מוניטין רב בשנים האחרונות.

רציתי לחלוק עמכם את החוויה המכוננת שהייתה לי לפני כמה שנים, עם גבר בן חמישים ושניים, שקראו לו אור. לאור לא היה יותר מדי ניסיון מיני, למרות שהוא היה די מבוגר, היה לו מה שנקרא "פוביה קשה מאינטימיות". כשנפגשנו בפעם הראשונה, הוא סירב להתפשט. לא הבנתי בהתחלה מה הבעיה שלו, ושאלתי אותו איך לדעתו נקיים יחסי מין עם בגדים מעלינו? אור הסמיק מיד, והסביר לי שיש לו פחד קיצוני מלחשוף את מערומיו ברבים, ובפרט בפני אישה. אמרתי לו – "אור, אתה אמתי? אתה כבר בן יותר מחמישים, תתגבר על הפוביות שלך. מתי תעשה סקס? שתהיה מחובר לקטטר, או שתהיה מרותק לכיסא גלגלים? הגיע הזמן שתתבגר, חביבי?".
אור התחיל לבכות. ואני נהייתי ממש נבוכה. הוא התחנן שאגאל אותו מייסוריו, ושאעזור לו לצאת ממלכודת האש הזאת. ואז עלה בראשי רעיון מבריק. למדתי קצת פסיכולוגיה בתיכון, ונזכרתי שכל הפוביות קשורות למקרי טראומות בילדות, ולכן מה יותר נכון מאשר לעשות משחקי תפקידים? הסברתי לאור את התיאוריה שלי, והחלטנו שנעשה משחק תפקידים של נער ונערה בתיכון.
אמרתי לו שימתין כמה דקות, בעודי קודם מביאה לו את הבגדים של אחי הקטן, בגדים מבית הספר שלו. ומכיוון שאור היה צנום ונמוך, הבגדים התאימו לו כמו כפפה ליד.
נכנסתי לארון הבגדים שלי, ונברתי זמן מה במלתחה שלי. שלפתי חצאית מיני משובצת, גרביונים סקסיים בצבע השנהב, חולצה סקסית פתוחה עם כפתורים. שמתי סרט בשערי השופע, ומרחתי שפתון בהיר על שפתיי. יצאתי מתוך החדר במראה ביישן. כך חזרנו כמה מפגשים על אותו משחק התפקידים, עד שבמפגש אחד הוא התחיל פתאום להתפשט, ונכנס אתי למיטה.
מאז לא ראיתי אותו, אבל מה שבטוח, הוא ניצח את הפוביה הכי גדולה בחיים שלו…